12 Ağustos 2005 Cuma Günü Haberleri

12 Ağustos 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
PKK saldırısında yaralanan er şehit oldu Tunceli'nin Geyiksuyu Bölgesi'nde, teröristlerin ateş açması sonucu yaralanan 4 askerden birisi hastanede hayatını kaybetti.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Ümraniye'de tanker yangını Ümraniye'de LPG istasyonunda bulunan bir tankerde yangın çıktığı ve yaralılar bulunduğu ..
Boğaz'da vapur kazası İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) işletmesine bağlı 2 yolcu vapuru İstanbul Boğazı'nda birbirine sürtündü.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); PKK saldırısında yaralanan er şehit oldu Tunceli'nin Geyiksuyu Bölgesi'nde, teröristlerin ateş açması sonucu yarala..
Erkek eşyası erkeğe, kadın eşyası kadına Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, yeni Medeni Kanun’a göre mal paylaşımının ilkelerini de belirledi. Daire, mal paylaşımı yapılırken, bir eşin üzerine kesile..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Boğaz'da vapur kazası İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) işletmesine bağlı 2 yolcu vapuru İstanbul Boğazı'nda birbirin..
3. Lig’de rota belli oldu 10-11 Eylül’deki ilk hafta maçlarıyla başlayacak ligde 4 grupta ilk iki sırayı alacak takımlar 2. Lig B Kategorisi’ne çıkacak.
» 1 2 3 4 5 6 7