10 Ağustos 2005 Çarşamba Günü Haberleri

10 Ağustos 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Kimileri "Harry Potter"ı bir pazarlama mucizesi, çocukları sömüren bir kitap dizisi olarak görüyor. Daha yazılırken her şeyin tüketim hesaplarıyl..."Düğünden önce istihbarat..
ABD Kongre heyeti hala KKTC'de Kıbrıs Türk Sanayi Odası'nın (KTSO) davetlisi olarak KKTC'de temaslarda bulunan ABD Kongresi ve Senato heyeti, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Fatma Ekenoğlu, Başbak..
Trabzon'da U dönüşü Bordo mavililerde, Başkan Atay Aktuğ’un Anorthosis’e elendikten sonra ‘Gerekirse kovabiliriz, iyi para veren olursa satabiliriz’ dediği Yattara’nın sözleşmesi 2009’a kadar..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Gazyağı ve jet yakıtına zam Tüpraş, gazyağı ve jet yakıtının rafineri satış fiyatına yüzde 3.9 oranında zam yaptı. ..
AKP'li Kuzu'dan cumhurbaşkanlığı için iki öneri TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sunduğu anayasa değişiklik paketinde p..
Çocuğunu terkeden anneye hapis cezası Çocuklarını bakıcıya bırakıp Türkiye’de tatil yapan İngiliz annenin, hapis cezası alabileceği bildirildi.
AKP'liden cumhurbaşkanlığı için 2 öneri TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a sunduğu anayasa değişiklik paketinde parlament..
'Vicdani retçi' Tarhan'a 4 yıl hapis Sivas Askeri Ceza Mahkemesi vicdani retçi Mehmet Tarhan’a "emre itaatsizlik" gerekçesiyle 4 yıl hapis cezası verdi.
14 kişi taşıyan helikopter Baltık'ta düştü Estonya'nın başkenti Tallinn'in kuzeyinde, Baltık Denizi'nde 14 kişi taşıyan bir helikopterin düştüğü bildirildi.
ABD Kongre heyeti KKTC'de görüşme yapıyor Kıbrıs Türk Sanayi Odası'nın (KTSO) davetlisi olarak KKTC'de temaslarda bulunan ABD Kongresi ve Senato heyeti, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Fatma Ekeno..
İsrail Gazze'den böyle çekilecek İsrail, Gazze ile Batı Şeria'nın bir bölümünden çekilmeye gelecek hafta başlayacak. İsrail böylece, Filistinlilerin üzerinde devlet kurmak istedikleri işgal a..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Londra saldırıları bilgisayar oyunu oldu Londra metrosuna yapılan terör saldırıları bilgisayar oyunu oldu. Oyunda t..
Öğretmenlik başvuruları bugün başladı Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) alacağı 10 bin 509 öğretmen için başvurular bugün başladı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Çocuğunu terkeden anneye hapis cezası Çocuklarını bakıcıya bırakıp Türkiye’de tatil yapan İngiliz annenin, hapis ce..
Memur Erdoğan'a sözünü hatırlattı Hükümetle toplu görüşme masasına oturmaya hazırlanan Türkiye Kamu-Sen Başbakan Erdoğan’a, "toplu sözleşmeli, grevli sendikal haklar" verileceği yönündeki söz..
» 1 2 3 4 5