31 Temmuz 2005 Pazar Günü Haberleri

31 Temmuz 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Düğün salonu gibi ışıl ışıl ortamda da sevişilmez Hülya Avşar, Berlin in Berlin filmindeki mastürbasyon sahnesindeki cesareti, poposunu sallayıp, gözünde maske ağzında kırbaçla klip çekmesi, ..
Çinli mezarlıkta káğıt cep telefonu yakıyor Teknoloji şirketi Intel, Asya’da teknolojinin günlük yaşama etkisini araştırdı. Çinliler, ölüler diğer hayatlarında kullansın diye mezarlıkta kağıt..
Yerli kazanmıyor diye karalar bağlamayız ÖİB Başkanı Metin Kilci, başta Erdemir olmak üzere özelleştirmelerde yabancı sermayenin öne çıkması konusunda ‘Yerli sermayenin biraz daha cesur olmas..
İade hisseleri 20 milyon dolara sattı Bank Austria’nın opsiyon vadesi sonunda Demir Sabancı’ya iade ettiği 5 milyon adet Sabancı Holding hisseleri borsada satıldı. Demir Sabancı bu hisseleri ..
Murdoch’un veliahtı kaçtı Dünyanın en büyük medya şirketlerine sahip Rupert Murdoch’un büyük oğlu Lachlan Murdoch’un grup şirketlerindeki yöneticilik görevinden ayrılması üzerine küçük kardeş..
Çimento fabrikaları da satışa çıktı TMSF, İmar Bankası nedeniyle el koyduğu Uzan Grubu’na ait çimento fabrikalarını toplam 433 milyon dolar muhammen bedelle satışa çıkardı. Grup Türkiye çimen..
Hilton için devler yarışıyor Mülkiyeti Emekli Sandığı’na ait olan İstanbul Hilton Oteli için dev gruplardan teklif bekleniyor. Teklif verme süresi yarın sona erecek otel için yarışacak grupla..
Vatanseveriz ülkemizi dünyaya açıyoruz Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ‘Ek Protokol’ü imzaladıkları için yapılan eleştirilere sert çıktı ve ‘Biz o kendilerini vatansever ilan edenlerden daha v..
Başkan Bush, hangi parmağını gösterdi ABD Başkanı George Bush, gazetecilere yaptığı bir el hareketi ile yine gündem yaratırken, ‘Başkan orta parmağını mı gösterdi’ tartışması başladı.
Resimdeki adam Ahmedinecad değil Amerikan Merkezi Haber Alma Örgütü (CIA) analizcileri, Tahran Büyükelçiliği’ne düzenlenen eylemde çekilen fotoğrafta görülen kişinin iddia edildiği gibi İran’..
Kerimov, ABD üssünü kapatıyor Özbekistan Devlet Başkanı İslam Kerimov, 2001 yılından bu yana terörle mücadele çerçevesinde ülkede faaliyette olan Karşı-Hanabad (K-2) Amerikan üssünün 180 gün ..
Pakistan’da yabancı öğrencilere sınırdışı Pakistan hükümeti, ülkedeki binlerce medrese ve Kuran kurslarındaki yabancı öğrencileri sınırdışı etme kararı aldı. Londra’daki terör saldırısı faill..
‘Civan’ pehlivanı ABD’de liseler klasmanında eyaletlerarası güreş şampiyonu olan Eren Civan, her maçında, mindere mutlaka bir ‘BJK’ çorabı ile çıkıyor ve müsabakaya ‘Yaa Allah, Bismillah, Civ..
Kadına saygılı laik Türkiye AB’ye layık İngiliz The Times gazetesi, Tülay Tuğcu’nun Anayasa Mahkemesi Başkanlığı’na seçilmesini, Türkiye’nin AB’ye katılmaya layık olduğunun bir başka gösterge..
Avrupa, 600 bin Kıbrıslı Rum’un ipoteğine girmez Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, ‘Kanunları çıkardık, ek protokolü imzaladık. Artık müzakerelere başlamamak için sebep kalmadı’ dedi. Gül, ‘de f..
Roberts, Broodway şovunda oynayacak Oscar ödüllü Amerikalı ünlü sinema oyuncusu Julia Roberts, önümüzdeki yıl bir Broadway şovunda başrol oynamaya hazırlanıyor. Broadway’deki ilk çalışmasını ..
En seksi 10 klip FHM Music TV, dünya televizyonlarında gösterilen en seksi 10 video klibi açıkladı. Boks ringinde çekilen oldukça kışkırtıcı sahneler içeren Christina Aguilera’nın ‘Dirrty’ pa..
40’ımda bir kez daha soyunacağım Fotomodel Rachel Hunter, 40 yaşına geldiğinde ünlü erkek dergisi Playboy’a bir kez daha soyunmak istediğini söyledi. Rock yıldızı Rod Steward’ın eski eşi olan..
Bu kez RTÜK değil Kral TV yasakladı Gülşen’in ‘Sarışınım’ klibine RTÜK’ün yayın yasağı koyması üzerine TMSF tarafından yönetilen Kral TV, diğer kliplere de kendince sansür koydu. Klipleri yay..
İzdihama biber gazı Sezen Aksu’nun konserinde izdiham nedeniyle kavga çıktı. Bodyguardların karıştığı kavgada polis, biber gazı kullandı, 50 kişi zehirlendi. Antalya’nın Lara bölgesindeki Lar..
Çağla ile Emre aşkında ilk fotoğraf Bir süredir aralarında aşk dedikodusu çıkan Emre Altuğ ile Çağla Şikel, önceki akşam Ortaköy’deki Sapphire adlı mekanın çıkışında gazetecilere yakalandı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8