17 Temmuz 2005 Pazar Günü Haberleri

17 Temmuz 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Limonun tarihçesi (2) Odönemden kalma yazılar Mağribli yoksulların en büyük yemek rüyalarının bir tas arpa ezmesi, bir tas kuskus ve bol limonlu bir kısır olduğunu gösteriyor. Aynı dönemde Tü..
DOndurma külahından bal damlıyor Kakaolu, va-nilyalı, çilekli, antepfıstıklı, sarımsaklı gibi onlarca çeşidi bulunan dondurmanın şimdi de ballısı üretildi. Yeni dondurma çeşitlerini tadan tur..
Diyette zengin undan üretilmiş ekmek tüketin Yaz aylarının gelmesiyle birlikte diyet furyası da başlıyor. Buna gazetelerde başlayan ve çoğu da tiraj alma kaygısıyla yapılan dizilerin büyük et..
[EV] Estetik çizgiler VitrA’nın Escape banyo serisi, estetik ve işlevselliği birleştirerek mekana mimari kalite kazandırıyor.
[TEKNOLOJİ] Buharın büyüsü Alman markası Miele Buharlı Fırını, 4 pişirme kademeli teknolojisi, 60 cm. eni ve elektronik kumandası ile pratiklikte sınır tanımıyor.
[KOZMETİK] Cilde çift koruma Herbalife’ın son ürünü Radiant C vücut losyonu, cilde çift koruma sağlıyor ve cilde parlak, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor.
Radyo'da ikinci lamba dönemi Radyo dalgalarının icadından kısa bir süre sonra insanların hayatına giren ilk radyo alıcılarına, günümüzde antikacılarda rastlamak mümkün. Bu radyolar günümüzde ..
[İRAN] İslam ülkeleri turizm için toplandı İslam Konferansı Örgütü (İKÖ) üyesi ülkelerin turizm uzmanları, üye ülkeler arasındaki turizmi geliştirmek için bir araya geldi.
[ÇİN] Özür dilemeyen Japon bu kapıdan giremez Çin’in kuzeybatısındaki Jilin kentinde bir restoran, Japonları müşteri olarak kabul etmek için "ülkelerinin İkinci Dünya Savaşı sırasındaki zulmü..
« 1 2 3 4 5 6 7 8