15 Temmuz 2005 Cuma Günü Haberleri

15 Temmuz 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Türkiye otomotiv yatırımı için ideal Almanya’nın önde gelen araştırma şirketlerinden ’Management Engineers’in, Alman Sanayiciler Birliği ve Alman Otomobil Sanayicileri Birliği için yaptığı ar..
Erdemir pislik içinde, siyasi arpalık olmuş Erdemir özelleştirmesi ile ilgili tartışmalara Başbakan Tayyip Erdoğan’dan sert yanıt geldi. Erdemir ve İskenderun Demir Çelik için, ‘pislik içinde..
Peşinat 2.7 milyar dolar olacak Oger Telecom’un Genel Müdürü Paul Doany, Türk Telekom’un bedelinin peşin ödenmesi tartışmaları için, ‘Biz ödeme vadeli olacağı için 6 milyar 550 milyon dolara ..
Pendik’te jandarma desteğiyle yıkım Pendik’te dün sabah, belediye arazisine kaçak olarak yapılan 44 bina ve gecekondu İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından yıkıldı.
Polis-hemşire çifte dolandırıcı suçlaması İzmir’in Yeşilyurt’ta yalnız yaşayan, okuma yazma bilmeyen 78 yaşındaki Hacer Çetin, eski komşusu polis memuru M.P. ile sağlık ocağında hemşire olara..
Güldünya şarkısı TRT’ye takıldı Ünlü rockçı Aylin Aslım’ın erkek kardeşleri tarafından vurularak töre cinayetine kurban giden Güldünya’nın dramını anlattığı şarkısı, TRT engeline takıldı. Şar..
Pistin adı İstanbul Park oldu Dünyanın en önemli spor organizasyonlarından Formula-1’e ev sahipliği yapacak olan İstanbul Kurtköy’deki pistin yapımı tüm hızıyla sürüyor. Formula-1 pistinin ad..
ÖOS birincisine zorla özel dershane tişörtü giydirildi Özel Okullar Sınavı’nda 828.719 puanla Bursa Özel İnal Ertekin İlköğretim Okulu öğrencisi Onur Karyağmaz birinci oldu. Karyağmaz’a basın..
Çakıcı’ya ‘kaçıştan’ceza yok Organize suç örgütü elebaşısı olduğu öne sürülen Alaattin Çakıcı’nın yurtdışına kaçışına ilişkin sanık olduğu tek davada ceza almaması gündeme geldi. İstanbul 9’u..
Spreyli hırsızlar, ev sahibini cepten arayıp altınları sordu Uşak'ta anahtar uydurarak girdikleri evde uyuyan Hasibe Altundağ (28) ile 8 yaşındaki oğlunu spreyle bayıltan hırsızlar, içeride b..
Otobüs bozuldu köprü felç oldu On milyonluk İstanbul’un yıllardır çözülemeyen trafik sorunu, en ufak bir aksilikte her açıdan büyük kayıplara neden oluyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde dün..
Teşkilat sünneti İstanbul Emniyet Teşkilatı’nın her yıl geleneksel olarak düzenlenen 8. Sünnet Şöleni’nde 50 polis çocuğu, sünnetçi Kemal Özkan tarafından sünnet edildi.
Değerler aşılırsa Yatağan kapatılır AKP Kahramanmaraş İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, bir soru üzerine, Yatağan Termik Santralı’nın bir kaç gün önce hava şartl..
15 varil daha Tuzla, Akfırat Beldesi’nde ağustos ayında Formula-1 yarışlarının yapılacağı tesislerin yakınında, içlerinde zehirli kimyasal atık olduğu tahmin edilen şüpheli 15 varil bulundu.
Ata’nın mirasını satacak kadar battık mı Atatürk’ün Yalova Çiftliği’nin turistik tesis yapılmak üzere Dubaililere verileceği haberi üzerine CHP konuyu Meclis gündemine taşıdı.
Bu kez 150’si dereye atladı Van'ın Gevaş İlçesi’nde bin 500 koyunun uçuruma atlamasının ardından Bitlis’in Tatvan İlçesi’ne bağlı Kokarsu Köyü’nde 150 koyun dereye atlayarak telef oldu. Yaral..
Başbakan torpil istese yapamam Sağlık Bakanı Recep Akdağ, bakanlığındaki atamalarda Türk bürokrasisinin kronik hastalıklarından biri olan ‘tavassut, torpil’ sorununu çözdüklerini belirtti.
AFP: Nobel’lik Sait Fransız haber ajansı AFP, Güneydoğu’da kan davalarını çözen Diyarbakırlı kasap Sait Şanlı’yı dünyaya tanıttı. AFP, aşiretler arasında arabuluculuk yaparak barış sağlayan Ş..
700 PKK’lı sızdı Gergin Ankara’da gözler Kandil’e çevrili... Çünkü PKK kampı üs olarak kullanmaya devam ediyor. Son aylarda buradan Türkiye’ye 700 PKK’lı sızdı. Bir grup da Fırat vadisindeki ..
BBC ve Reuters’i kınıyor, lanetliyorum Başbakan Tayyip Erdoğan, ‘Dünyadaki iki önemli televizyon veya medya grubu BBC ve Reuters’in Türkiye’de PKK terör örgütünü bir milis olarak ilan etmesin..
Sevişirken pencereyi kapatmayı unuttular Ünlü İngiliz yıldız Hugh Grant, güzel sevgilisi Jemima Khan ile sınır tanımayan aşkını komşularının sersemlemiş bakışları altında yaşadı. Komşularının..
Muazzez Ersoy sevgilisini nasıl yakaladı ‘Can’lı Hayat’ programının önümüzdeki hafta yayınlanacak bölümünün konuğu Muazzez Ersoy, sevgilisi Galatasaray yöneticilerinden Fatih Gökşen’i takip e..
Aldattığı eşiyle Bodrum’a gitti Suşi restoranı sahibi Emre Muratoğlu’nun eşi İrem Tuncalı’nın kendisini ortağı Ari Duek’le aldatmasının yankıları sürüyor. Skandalın kahramanlarından Ari Duek,..
Pitt taburcu oldu Aktör Brad Pitt, ABD’nin Los Angeles Kenti’nde tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. Gribe benzer bir hastalık nedeniyle hastanede tedavi altına alınan 41 yaşındaki Pitt..
Şantajcısı yargı önünde Cameron Diaz’a 19 yaşındayken çektirdiği üstsüz fotoğrafları basına satmak tehdidiyle şantaj yapan ve ünlü yıldızdan 3.5 milyon dolar isteyen fotoğrafçı John Rutter al..
'Halkbank'ta krediler krediyle kapatıldı' Eski Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Hüsamettin Özkan ile eski Devlet Bakanı Recep Önal'ın Yüce Divan'da yargılanmalarına devam edildi.
« 1 2 3 4 5 6 7