11 Temmuz 2005 Pazartesi Günü Haberleri

11 Temmuz 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Faşizmin yolu böyle açılmıştı Muhalefetin konuşma süresini kısaltmak için hükümetin Meclis İçtüzüğü’nde yaptığı değişikliğe Mülkiyeliler Birliği sert tepki gösterdi. Toplumun bütün kurumlarıy..
Cenazeye gideceği uçakla cenazesi geldi İzmir'in Çeşme İlçesi’nde önceki gün tenis kortunda kalp krizi sonucu yaşamını yitiren AKP Ağrı Milletvekili Mehmet Melik Özmen’in cenazeye gideceği uç..
Dünyanın en pahalı oyuncak ayısı Alman Steiff firması, dünyanın en pahalı oyuncak ayısını üretti. 43 bin sterlin değerindeki oyuncak ayının tüyleri altın iplikten, gözleri ise safir ve elmast..
Scooter’lı postacılar Ulaştırma Bakanlığı posta dağıtıcıları için scooter almayı planlıyor. Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, CHP Antalya Milletvekili Feridun Baloğlu’nun ‘postacıların sorunl..
Bombalar öpüşmeyi kesmedi İngiltere'nin başkenti Londra’da ‘dünyanın en uzun süren öpücüğü’ rekorunu kırmak isteyen bir çift, geçen perşembe günü kentte patlayan bombalara aldırış etmeyerek 3..
Kara delikler için uydu yolladılar Japon Uzay Araştırmaları Merkezi JAXA, kara delikleri ve yakıtı biten yıldızların kendi içlerine çökerek meydana getirdikleri ‘süpernova’ patlamalarını araş..
« 1 2 3 4 5 6 7