10 Temmuz 2005 Pazar Günü Haberleri

10 Temmuz 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ah bu benzerlikler Kitapçıları şöyle bir dolaşırken kimi zaman eskilerde kalmış kitapların kapaklarına da bakmayı ihmal etmiyorum. Neden mi? Aslında tahmin etmişsinizdir; çünkü kimi yeni kit..
Kuyruklu yıldız avcıları Hareket halinde ne görürseler tetiğe basmaktan kendilerini alamayan avcılar, tavşanlardan, çulluklardan, yaban ördeklerinden, ayılardan, tilkilerden ve kaplanlardan s..
Sultanların müziği Osmanlı padişahlarının söz ve besteleriyle Türk müziğine büyük katkısı ancak böyle güzel bir yapımla ortaya konulabilir!
Duman severlere müjde! Yakın dönem Türk rock müziğinin en başarı gruplarından biri olan Duman, uzun zamandır beklenen albümünü yayınladı. "Seni Kendime Sakladım" adıyla yayınlanan albümde 12 ..
Şebnem’in ‘Can kırıkları’ Türk rock müziğinin başarılı kadın vokalistlerinden Şebnem Ferah, beşinci albümü Can Kırıkları’yla 2 yıl aradan sonra yine sevenlerinin karşısında. Söz ve besteleri ..
Özelleştirme ama tadında bırak Ne kadar kaçabilirim ben de bilmiyorum, ama mümkün olduğunca kaçacağım. Çünkü kimse bu konuyu hukukun kalıpları içine sığdıramaz, taşar. Taştı da nitekim.
Diye / Bildiklerim Kanatların varsa, toza balçığa bulanmamalısın. Kanat dediğin havaya bulanmalı ki seni göklere, yücelere alıp götürsün. Dünya, "aşağı" demektir.
Limonun tarihçesi (1) Nihayet kendi ürünlerimize şık sunum yapmayı ve onları kaliteli hazırlamayı öğrendik. Çeşitli şehirlerde limonata artık temiz ve iç acıcı bir biçimde sunuluyor.
Okul ile tatil yapıyorlar Büyükşehirlerde yaşayanların çocukları için yaz tatilleri bir çiledir. Yeterli oyun alanlarının olmaması, trafik ve kaçırılma tehlikesi sebebiyle evlere kapanan çocu..
Tasarımın altın çocukları Takı tasarımı üzerine eğitim veren yedi üniversiteden 14 öğrenci bu yıl ikincisi gerçekleştirilen yaz okulunda bir araya gelerek yeteneklerini sergiledi. Antalya’nın..
[GİYİM] Ayaklar renklendi O’Neill, yaz koleksiyonunda takunya tipi terliklerle günlük kullanım ve plajlar için zengin modeller sunuyor. Takunyalar 60-75, terlikler 20-133 YTL.
[MUTFAK] Makpa-Zanussi Professional Makpa-Zanussi Professional’ın işbirliği ile Dolapdere’de ‘Elit Showroom’ ve ‘Zanussi Professional Mutfak Etkinlikleri Merkezi’ açıldı. Mekanda mutfakla ilg..
[KAMPANYA] Yaza gaz verin Shell Gas, 01 Haziran-31 Ağustos tarihleri arasında 12 kg.’lık tüpgaz alanlara, 1 adet bulaşık deterjanı veya çamaşır deterjanı sunuyor. Bunun için tüpgaz siparişi v..
Gündüz profesör gece bahçıvan Bilim adamları tarafından sihirli küre olarak bilinen çözümsüz problemi çözen ve meşakkatli bir eğitimden sonra profesör olan Azeri asıllı Askar Ali Abiyev, bili..
[İNGİLTERE] İlkokul öğrencileri silah taşıyor] İngiltere’de 10 erkek ilkokul öğrencisinden birinin tabanca taşıdığı açıklandı.
[AMERİKA] Uzun hapis cezası suçu önleyemiyor Eski New York ceza ve tutukevleri yöneticisi Michael Jacobson, suçun önlenmesi konusunda hükümet nezdinde büyük çaba sarf edilen İngiltere’de yetk..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9