9 Şubat 2005 Çarşamba Günü Haberleri

9 Şubat 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Zincir' takarken arabasını çaldırdı Samandıra'da sürücüsünün lastiklerine zincir takmak için yol kenarında çalışır vaziyette bıraktığı araç, fırsat kollayan hırsızlar tarafından çalındı. Alı..
Polisliği bırakıp hayat kadını oldu Trabzon'da bir otele düzenlenen baskında fuhuş gerekçesiyle gözaltına alınan 9 kadın sınır dışı edildi. Azerbaycan uyruklu Rahila Isgondorava'nın (25), ül..
Hubble hurdaya çıkacak Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA), Dünya yörüngesine 15 yıl önce oturtulan Hubble'ı, çok sık arıza yaptığı ve riskli tamir operasyonları yapmak istemediği için ..
Puro cennetine tütün yasağı! Purolarıyla ünlü Küba'da, kamuya açık yerlerde sigara ve diğer tütün ürünlerinin içilmesiyle, 16 yaşından küçüklere sigara satılmasına yasak getirildi. Sigarayı y..
Festivaller top model görsün BREZİLYA'NIN dünyaca ünlü Rio Karnavalı nedeniyle, çok sayıda tanınmış ismin de bulunduğu 700 bin turist Rio de Janeiro'ya geldi. Tanınmış isimlerin içinde Brezil..
'Ne taciz var, ne de tecavüz' Barbaros Çocuk Köyü'nde kalan A.B.: Taciz falan yok. Bekâretimi sevdiğim kişiye verdimUşaklılar hazinelerine sahip çıktı
Yunanistan'ın yeni cumhurbaşkanı Papulyas Yunanistan Parlamentosu'nda dün akşam yapılan seçimde eski dışişleri bakanlarından Karolos Papulyas (75), rekor oyla cumhurbaşkanlığına seçildi. Başb..
Memo molada! Utah Jazz'ın sahasında New York Knicks'e 102 - 99 yenildiği maçta 25 dakika oynadı, sadece 7 sayı attı
Binicilik zirvesi BULGARİSTAN, Romanya, Suriye ve Yunanistan binicilik federasyonları Türkiye'nin ev sahipliğinde toplandı. Balkan Binicilik Şampiyonası'nın daha popüler hale getirilmesinin k..
'Küfürü affetmeyin' UEFA Başkanı Lennart Johansson, tribün terörünü caydırmanın en güzel yolunun ceza olduğunu söylediFilede smaç zamanı
Müftüoğlu'na destek! Trabzonspor Basın Sözcüsü İbrahim Şahin, Beşiktaş'ın hatalı karar nedeniyle mağdur olduğunu, ancak tecrübeli hakemin kaybedilmemesi gerektiğini söylediTribünde casus var
Üstüne alınmadı! Daum, Tuncay ve Selçuk'un davranışlarıyla ilgili yönetime verdiği raporda, "Görüntüleri izledim. Tepkilerin bana olduğunu zannetmiyorum. Aşırı hırstan böyle davrandılar" ifad..
Ziraatten nema kredisi Ziraat Bankası, Zorunlu Tasarruf nema ödemesinde, hak sahiplerinin toplam 6 taksitte, 18 ayda alacağı nema alacaklarını teminat kabul ederek tüketici kredisi verecek. U..
Sanayi üretiminde 2004 yılı rekorla noktalandı 2004'te yüzde 9.8 oranında artan sanayi üretimi, 129.5 endeks değeriyle tarihinin en yüksek seviyesine ulaştıBono, eurobond ne varsa koy sepete!
Aksaray, Mercedes'in kamyon üssü oldu Mercedes - Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Till Becker, "İç piyasaya kamyon üreten küçük bir fabrika olmaktan çıktık, Almanya için önemli bir imalat..
Cem Uzan'ın 32 yıla kadar hapsi isteniyor Cem Uzan ile İmar Bankası'nın içini boşalttıkları iddia edilen 35 sanık hakkındaki soruşturma tamamlandı. Uzan'ın 32 yıla kadar ağır hapsi istendiÖğr..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10