8 Şubat 2005 Salı Günü Haberleri

8 Şubat 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABD Kongresi'nde Türkiye grubu ABD Kongre üyeleriyle Türkiye'deki muhatapları arasında yakın ilişkiler geliştirme ve Türkiye'nin ABD kongresinde etkili tanıtımı için "Türkiye üzerine kongre ç..
Başbakan'ın sözleri tartışılıyor BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan'ın Endonezya ziyareti sırasında "Kızım, eşim ve ben inançlı Müslümanlarız. Kuran'a göre bir kadının toplumda türban takması gere..
Türban, AKP'nin 'çıkmaz' sokağı Üniversitelerde türban yasağı, Anayasa'nın "değiştirilmesi teklif edilemez" maddeleriyle korunuyorBaykal'a ihraç suçlaması
1 YTL'DEN NOKIA 6100 GENPA GÜVENCESİYLE BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! TIKLAYIN, ARTIRIN, KAZANIN ! Üstelik Bonus ve İdeal Kart’a 12 aya varan taksit imkanıyla!
Polat!.. Kanı durdur Eski İçişleri Bakanı İsmet Sezgin, ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz’a, ‘Polat kanı durdur, şiddet sahnelerini azalt’ nasihatı verdi. Nokta Dergisi..
Son nefesime kadar yanındayım İbrahim Tatlıses’in Star TV’de yayınlanan programına önceki akşam sürpriz bir isim telefonla bağlandı. Tatlıses, Cengiz Kurtoğlu’nun konuk olduğu programda eski ..
Demet’e 25 Ayça’ya 15 şişe Müteahhit Murat Orhan, geçtiğimiz hafta cuma günü Ankara’da bir barda program yapan Demet Akalın’a gönderdiği 25 şişe şampanya ile medyada yer almıştı. Aynı müteahh..
Gizli evlendi gizli boşandı Galatasaraylı milli futbolcu Hakan Şükür’ün kardeşi Gökhan Şükür’le gizlice nikah kıyan şarkıcı Seda Sayan’ın (Aysel Şükür) yine gizlice boşandığı ortaya çıktı. 25..
Çakıcı’nın vizesi evliliğini bitirdi Seren Fosforoğlu, mayıs ayında nikah masasına oturduğu Beşiktaş Kulübü’nün eski yöneticilerinden Kerem Eymür’den boşanmak üzere mahkemeye başvurdu. Çakıcı..
« 1 2 3 4 5 6