12 Şubat 2005 Cumartesi Günü Haberleri

12 Şubat 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Emeklinin isyanı Açlık sınırındaki maaşı protesto için soğan ekmek yedilerPolis adaylarına iletişim eğitimi
Gay penguenlere gay ve lezbiyen desteği Almanya’nın Bremerhaven kentinde bir hayvanat bahçesinde, eşcinsel erkek penguenlerin dişileriyle çiftleştirilmeye çalışıldığı iddiası tepki yarattı. Ü..
Şimdi çiftleşme mevsimi yüksekten uçun Rize’nin Çamlıhemşin İlçesi Ayder Yaylası’nda ‘Heliski’ sporu yapanlara Çevre ve Orman İl Müdürlüğü’nden uyarı geldi. Sporu Rize’de organize eden İsviçr..
Sevgililer Günü’nde ihanet doruğa çıkıyor ABD’li ‘sadakatsizlik’ uzmanı Ruth Houston’a göre, 14 Şubat’ta kutlanan Sevgililer Günü’nde ‘aldatma ve ihanet’ en üst seviyeye çıkıyor. Houston’a gö..
Bir zamanlar dünyanın en ünlü show girl’üydü İtalyan televizyonunda uzun süre danslı şov programı yaparak büyük bir üne kavuşan Raffaella Carra’ya yıllar hiç cömert davranmadı. 60 yaşında olm..
Seray Sever’e tinerci saldırdı Sunucu ve oyuncu Seray Sever, geçtiğimiz akşam BKM’de ‘Haybeden Gerçeküstü Aşk’ oyununu izlemeye gitti. Bir kadın arkadaşıyla oyundan çıkan Sever, tinercilerin ..
Tarkan’la Nazan Öncel aynı klipte Nazan Öncel ile Tarkan, ‘Nereye Böyle’ isimli şarkının klibinde ilk kez birlikte rol aldı. İki sanatçının birlikte seslendirdiği şarkının klibi, Deniz Akel y..
Levent Yüksel evlenmeye hazırlanıyor Pop müziğin ünlü sanatçısı Levent Yüksel, mart ayında ikinci kez nikah masasına oturacak. Yüksel, 2 yıldır birlikte olduğu 26 yaşındaki Yeşeren Ergin’le s..
İstanbul seferberliği İstanbul’da son dönemlerde artan hırsızlık ve kapkaç olaylarının çözümü için hükümet, bir dizi önlem almaya çağırılırken, siyasiler de sorunun çözümü için kolları sıvadı..
« 1 2 3 4 5