8 Ocak 2005 Cumartesi Günü Haberleri

8 Ocak 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fiiller NLPALTI NOKTA KÖRLER VAKFI
Spora başlayın, kendinize zaman ayırın Yeni bir yıl yeni kararlar almak ve uygulamak için iyi bir fırsat. Geçen yıl aldığınız kiloları sporla verebilir, kendinize zaman ayırarak farklı bakıml..
"Voltran gibi birleştik ve Manga'yı oluşturduk" Adını Japon çizgi roman-animasyon sanatı mangadan alan ve Ankaralı beş gençten kurulu müzik grubu Manga ilk albümünü piyasaya çıkardı. Üç boyut..
Hindistan da Yukos'un peşinde Hindistan'nın Petrol ve Doğal Gaz Şirketi (ONGC), 2 milyar dolar ödeyerek Yukos'un ana üretim birimi olan Yuganskneftegas'ın (YNG) hissedarı olmayı planlıyor.
TV ve bilgisayar Vegas’ta evlendi Las Vegas'ta başlayan Consumer Electronics Show'in (CES) bu yılki gözde konusu, kablosuz eğlence merkezleri. Bilgisayar ve ev elektroniği sektörlerinin önde ..
Logo iyi ama aslan mülayim Galatasaray'ın bazı taraftarlar ve camia önde gelenleri tarafından beğenilmeyen 100'üncü yıl logosunu grafik dünyasının ünlüleriyle konuştuk. Grafik dünyasının ünlü..
Siyasi tercihimizi kullandık, bankalar yine Fon'a alınabilecek Bankacılık Yasa Taslağı'nda, BDDK Başkanı Tevfik Bilgin'in 'devrim' dediği ve artık bankaların Fon'a alınmasını engelleyen düzen..
Fabrikaları önce kurduk, suç mu işledik Duayen sanayici İbrahim Bodur, Teşvik Yasası ve son günlerde konuşulan teşvikleri genişletme planını ağır dille eleştirdi. Bodur, ‘Kanunda tek kriter v..
Koç: Yapı Kredi'yi alma planımız var Koç Holding iştiraklerinden Koç Finansal Hizmetler A.Ş., Çukurova Grubu'nun sahip olduğu Yapı ve Kredi Bankası'ndaki hisseleri satın almak için görüşmeler..
Mesaj atın tsunamizedeye 126 milyon dolar gitsin Türkiye'nin 3 GSM operatörü tsunamizedeler için aynı kampanyada buluştu. Kampanya 35 milyon cep telefonu abonesini hedefliyor. 2868'e boş mesa..
« 1 2 3 4 5 6