7 Ocak 2005 Cuma Günü Haberleri

7 Ocak 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Vadeli İşlemler Borsası'nı açacak BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan'ın İzmir ziyareti sonunda gerçekleşiyor. 17 Aralık'taki Avrupa Birliği Zirvesi'nin hemen ardından yapmayı planladığı 2 günlük g..
Hindistanlı işçi 1500 kişiyi kurtardı Hindistan'da 26 Aralık sabahı gözetleme kulesinin sallandığını gören Abdul Razzak isimli bir tersane işçisi, daha önce izlediği tsunami belgesini hatırla..
Felaketzede suaygırına, tosbağa anne! Güney Asya'yı vuran tsunamiden etkilenen Afrika ülkesi Kenya'nın Sabaki Nehri'nde dev dalgalara kapılıp okyanusa sürüklenen 300 kiloluk yavru bir suaygır..
Hindu kadınlar saçları yüzünden öldü Tsunami felaketinde, 8 binden fazla insanın can verdiği Hindistan'ın Tamil Nadu eyaletinde yardım çalışmalarına öncülük eden İngiliz yardım kuruluşu World..
Arkadaşının 15'lik kızıyla birlikte oldu M.K. (15), Samsun Zeytinlik Mahallesi'ndeki evinden kaçtıktan sonra babasından korktuğu için evine geri dönemeyince, babasının tek başına yaşayan arka..
Arkadaşları, kayıp taksiciyi arıyor İstanbullu taksiciler, 4 gün önce kaybolan Canan Irmak adlı meslektaşlarının bulunmasını istiyor. Sevgi Taksi Durağı'ndan Aydın Karakoç, Irmak'ı son olarak..
Hemşireyi pantolonu kurtardı SSK Okmeydanı Hastanesi'nden çıktıktan sonra saldırıya uğrayan hemşire T.'nin (27) tedavisi sürüyor. T., dün ifadesinde şunları söyledi: "Hastaneden eve giderken ..
Bakanlıktan ürküten senaryo Bayındırlık Bakanlığı raporuna göre, 8.0 büyüklüğünde bir depremde, Gölbaşı-Türkoğlu hattında 12 bin kişi, Palu-Sincik hattında 16 bin kişi ölecek. İstanbul, 3. ri..
Mide hastalıkları ve tedavileri (5) Midede şişkinlik, gaz gibi şikâyetleri olmayanlar yok gibidir. Yemeklerden sonra görülen mide şişkinliği bazen bir ilacın yan etkisi olarak ortaya çıkarken..
« 1 2 3 4 5 6 7