28 Ocak 2005 Cuma Günü Haberleri

28 Ocak 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yardımı Başbakan götürürse vergi muafiyeti ne olacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın tsunamizedelere yardım kampanyasında vergi muafiyeti karmaşası yaşanıyor. Erdoğan'ın işadamlarına "Bağışl..
Kızımız güzel işimize gelene veririz Kamu Bankaları Ortak Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sayın, Halk Bankası'na yurtiçinden ve yurtdışından talep olduğunu belirterek, ‘Kızımız güzel. Tekliflerde..
Dünyada 20 milyon çalıntı pasaport ve Irak korkusu Dünya Ekonomik Forumu'nun ilk günü hem Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac'ı, hem İngiltere Başbakanı Tony Blair'i dinledik. Buradaki kulisl..
Türk askerini biz yaraladık KKTC ile Rum kesimini birbirinden ayıran Yeşil Hat’ta geçen hafta Cuma günü nöbet tutarken havalı tüfekle yüzünden vurulan Mehmetçiği, bir Rum askerinin vurduğu or..
Davos’a değil Nazi kamplarına Bir milyondan fazla Yahudi’nin katledildiği Nazi ölüm kampları Auschwitz ve Birkenau’nun Kızıl Ordu tarafından kurtarılışının 60’ncı yıldönümü anma törenlerine d..
Denktaş 81 yaşında KKTC Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş dün 81’inci yaşına girdi. Denktaş’ı ilk kutlayan kişi ise yaşıtı 8. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel oldu. Demirel, Denktaş’a, ‘Sen de ben de ..
Bush gazeteci satın almaya son verdi ABD Başkanı George Bush bakanlarından, bundan böyle politikalarına destek vermeleri için gizlice köşe yazarı satın almamalarını istedi. Bush, yönetim tara..
Demiryolu katliamına idam istemi ABD’nin Los Angeles kentinde aracını rayların üzerinde bırakarak iki trenin çarpışmasına ve 11 kişinin ölümüne neden olan Juan Manuel Alvarez’in ölüm cezasına..
Avrupa uyuşturucu pazarı Türk mafyasının elinde Avrupa Birliği’nin polis teşkilatı ‘Europol’ Türk mafyasının Orta Asya’dan Avrupa’ya kadar olan bölgede uyuşturucu ticaretini denetimi altında ..
AKPM’de Ermeni oyunu tutmadı Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi (AKPM), genel kurul toplantısında sözde Ermeni soykırımı ile ilgili önergenin de yer aldığı rapor, üçte ikilik çoğunluk bulu..
Bu da sivil uyarı Irak seçimi öncesinde Kürtlerin Kerkük’ün demografik yapısını değiştirmesi konusunda kaygılar taşıyan Türkiye’den bir uyarı daha geldi. Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral ..
İran’a bomba yaza Ebu Garib’deki işkence skandalını ve İran’daki ABD ajanlarını ortaya çıkaran Pulitzer ödüllü gazeteci Seymour Hersh, Hürriyet’in sorularını yanıtladı. Hersh şu iddiayı ortay..
« 1 2 3 4 5 6 7