24 Ocak 2005 Pazartesi Günü Haberleri

24 Ocak 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan bu villada dinlendi Bayramın ilk günü gazetecileri atlatıp Safranbolu’na giden Başbakan Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, bayramın ikinci ve üçüncü gününü ise Sakarya’nın Sapanca İ..
Başbakan’ın ‘İstanbul rüyası’ gerçek oluyor İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Belediye Başkanı olduğu dönemde, Kadıköy’den-Kartal’a kadar yap..
Eşim hayatta ve sağlığı iyi Irak’ta kaçırılan Kahraman Sadıkoğlu’nun eşi Jülide Sadıkoğlu, ünlü armatörün hayatta ve sağlık durumunun iyi olduğunu bildiklerini söyledi. Türk Hava Yolları’nın ..
İstanbul 4. gün Belediyeler, bayram öncesinden her türlü önlemi aldıklarını söylemelerine rağmen, İstanbul’daki kesim yerlerinde kurbandan kalan atıklar çevre sağlığını tehdit ediyor. Kesi..
CHP tarih oldu DSP’ye gelin Genel başkan değişikliğinin CHP’ye çözüm getirmeyeceğini savunan Ecevit, halkın ‘sol olarak DSP’ye yönelmesini’ istedi. Ecevit, ‘CHP büyük işler yaptı, cumhuriyeti..
Bayramın bilançosu 72 ölü, 252 yaralı Tüm önlem ve uyarılara karşın bu bayram tatilinde de karayolları kana bulandı. Arife günüyle birlikte toplam 5 günü bulan bayram tatilinde Ankara ve İsta..
Rumlar mallarını almak istiyor Kıbrıs Rum Yönetimi, elinde eski Rum malı bulunduran Kıbrıslı Türkleri, İngilizleri, Almanları ve diğer Avrupa Birliği üyesi ülke vatandaşlarını tutuklama yolun..
ABD'den, Bin Ladin için 50 milyon dolar Amerikan Time dergisi, ABD'nin El Kaide terör örgütü lideri Usame Bin Ladin'in yakalanması için her türlü bilgiyi sağlayana vaat ettiği ödülün miktarın..
Remzi Kartal Almanya'da gözaltında Kapatılan DEP'in eski milletvekillerinden, terör örgütü PKK/KONGRA-GEL'in üst düzey isimlerinden Remzi Kartal Almanya'da gözaltına alındı.
« 1 2 3 4 5 6 7 8