23 Ocak 2005 Pazar Günü Haberleri

23 Ocak 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Herkes psikoloğa gitsin Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, bayramın birinci gecesi Kumburgaz Marine Princess’ta sahneye çıktı. Üzerinde şık bir kostüm olan Gündeş, bir kıyafete 15-20 bin dolar ödediği..
Aydan Şener’in son aşkı Dizilerin aranan oyuncusu Aydan Şener, iki aydır beraber olduğu ve aynı evde yaşamaya başladığı yeni sevgilisiyle önceki gün objektiflere yakalandı. Şener ve sevgilisi..
Say, Lüksemburg’da ayakta alkışlandı Piyanist Fazıl Say, Avrupa Birliği Dönem Başkanlığı’nı üstlenen Lüksemburg’da iki gün boyunca unutulmaz konserler verdi. Say, Lüksemburg’un ünlü ‘Conserva..
Amelie’nin yıldızı Da Vinci Şifresi’nde Amerikalı yazar Dan Brown’ın milyonlarca satan kitabından beyazperdeye aktarılacak olan ‘Da Vinci Şifresi’nin oyuncu kadrosuna ‘Amelie’ filmiyle ünlene..
3’üncü eşe 200 bin dolarlık gelinlik ABD’nin emlak kralı 58 yaşındaki Donald Trump dün Slovenyalı süpermodel 34 yaşındaki Melania Knauss ile üçüncü evliliğini yaptı. Knauss, 200 bin dolarlık ..
Ajda’ya talk show teklifi Yapım şirketi ANS, pop müziğin eskimeyen sesi Ajda Pekkan’a talk show yapması için teklifte bulundu. Teklifi olumlu karşılayan Pekkan’a eğer anlaşma sağlanırsa, DJ M..
Doğum günü hediyem bir playboydu Kürt İdris’in oğluyla yaptığı evliliğiyle uzun süre gündemde kalan antikacı Filiz Kansu’nun ‘Geçmişte Yediğim Dolmalar’ adlı kitabı çıktı. Cemiyet hayatının ü..
Güneşin altında eşeklere dair söylenmiş ne varsa, bu kitapta Ali Polat’ın kaleme aldığı Eşek ve Biz kitabı, tabiri caizse bir eşek güzellemesi. Eşeklerin en az insanlar kadar değerli, hatta ç..
Hüzün kraliçesiyle İfo Teyze aynı bedende Yehudi Menuhin, yıllardır birlikte çalmak istediği ünlü Rus piyanistle nihayet sahnededir. Ancak piyanist konser boyunca suratını asar, asmakla kalma..
Bu sergiden sonra milliyetçilikten arınmış bir Türklük tartışılabilir İngiltere’de kültürel organizasyonlar yapan Harrison Parrott ajansının sahibi Jasper Parret ile Kraliyet Sanat Akademisi ..
Yedi yıl sonra konuşurken Ramon Altın Küre aldı Ramon Sampedro, yıllarca yalnız başını oynatarak yaşadı. Ötanazi hakkını kullanmak için mücadele verdi ama isteği mahkemece reddedildi. Sonunda..
İnsan annesinin sevgisine güvenebilir ama İnsan annesinin sevgisine güvenebilir ama bir sevgilinin sevgisine güvenmek çok zor filmimdeki Timur da böyle bir tipHayatımı yönlendiren şey can sık..
Bu yıl dünyada sporun ev sahibi biziz Bu yıl Türkiye, sporda çok önemli uluslararası organizasyonlara imza atacak. Futboldan motor sporlarına, voleyboldan basketbola, tenisten atletizme kadar..
Bilim dünyasında ani iklim değişikliği korkusu Dünya bir ani iklim değişikliği yaşar mı? İşte iklimbilimcilerin üzerinde en çok kafa yordukları ‘korkulu konu’ bu. Öncelikle belirtelim: Bütün ..
Yanlış teşhisin günah keçileri İki bin yıl önce, Kefaret Günü (Yom Kippur) ayinlerinde, Yahudi kavmini günahlardan arındırmak için simgesel olarak günahların yüklendiği keçi, Kudüs dışında uç..
Uluslararası bilim ligi Yüksek Atıf Listesi’nde tek Türk Thomson Bilimsel Veri Şirketi, 185 ülkede 1993-2003 arasında yayımlanan yüzbinlerce makaleyi taradı. Genetikten matematiğe, iktisattan..
Sizin Sütiye’niz hangisi Meltem mi Özlem mi Mucizeler Komedisi, 10 Aralık’tan bu yana İstanbul, Etiler Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde sahneleniyor. Müzikal, hálá revizyondan geçiyor, bazı s..
« 1 2 3 4 5 6 7