22 Ocak 2005 Cumartesi Günü Haberleri

22 Ocak 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mermilerden biri Türk malı çıktı Kıbrıs Rum kesiminde ailesiyle birlikte öldürülen batık bankacı Elmas Güzelyurtlu cinayeti Kıbrıs sorununa kilitlendi. Rum polisinin, Türk polisinin sorguladı..
‘Mesih’ özentisi ABD Başkanı George Bush’a, önceki gün Kongre binasındaki yemin töreni sırasında yaptığı dini motifli konuşmasında sık sık ‘Tanrı’ sözcüğünü kullanması ve dünyaya özgürlüğü ya..
Soğuk hava ve kar yağışına dikkat Türkiye, dün geceden itibaren Balkanlar üzerinden gelen yeni bir soğuk ve yağışlı havanın etkisine girdi. Yağışlar bu geceden itibaren kara dönüşecek.
Şebnem’den yumruk şov CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, dün CHP Antalya il merkezinde partililerle bayramlaştı. Burada davul zurna eşliğinde karşılanan Baykal’a sevgi gösterisinde bulunan parti..
Efsane komutana veda Kıbrıs Barış Harekatı’nda, Ada’ya inen tugayın ‘efsane’ komutanı, 84 yaşındaki emekli Tümgeneral Sabri Demirbağ’ın cenazesi, dün Selimiye Camii’nde kılınan öğle namazının..
Yabancıya mülk satışında askeri bölge sorunu var Diyelim bir İngiliz, Fethiye’ye geldi ve bir villayı çok beğenip satın almak istedi. Tapu işlemleri nasıl bir seyir izler, tapusunu ne kadar z..
Türkiye Keldanileri liderini kaybetti Türkiye Keldanilerinin 28 yıllık ruhani lideri, cemaatin tek Başepiskoposu Monsenyör Pol Karataş, 67 yaşında İstanbul’da vefat etti. 16 Ocak Pazar sabahı..
Dayımızın düğününde en güzel kız biz olacağız Adana’da önceki gün meydana gelen 9 kişinin öldüğü feci trafik kazası, kurbanların yakınlarına unutulmaz acılar yaşattı. Kazada ölen Buse ve Nurs..
Altın kolyeyi yutarken kamera böyle yakaladı Manisa’da Yavaşlar Kuyumculuk’a müşteri gibi giren Cenk Üveyik (21), fark ettirmeden tezgahtan altığı altın kolyeyi yuttu. Ancak tezgahtar durumu ..
Cinnet: 4 ölü 4 yaralı Kastamonu’nun Taşköprü ilçesine bağlı Akdeğirmen Köyü’nde 35 yaşındaki Halil İbrahim İpek (35), 5 çocuğu, annesi ve eşini kurşuna dizip ardından kendini vurdu.
Babam İsrail’e göçü reddetti Yahudi Şorkaya Ailesi’nin 7 üyesi Urfa’daki evlerinde vahşice katledildi. Oğulları Haymun’un Müslümanlığı seçmesi, kendilerinin de din değiştirmeye hazırlanmaları..
Uzatın ellerinizi Gönül arzu ederdi ki, 1999 felaketini yaşamış Türkiye’de çıkan ses örnek olsun. Uzanan el, şüphesiz ki öncelikle bizim elimiz olsun. Ancak bu konu bir günlük, haftalık, aylı..
Boşanan baba her hafta sonu çocuğunu göremez Yargıtay, eşinden ayrılan babanın her hafta sonu çocuğuyla görüşmesini doğru bulmadı. Yargıtay, kararında annenin de çalışıyor olması nedeniyle ço..
« 1 2 3 4