15 Ocak 2005 Cumartesi Günü Haberleri

15 Ocak 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan Erdoğan Talat'la görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Mehmet Ali Talat'la bir görüşme gerçekleştirdi.
Tunceli'de çatışma: 1 şehit, 2 yaralı Tunceli'nin Mazgirt İlçesi kırsalında, yasadışı sol bir örgüt militanlarına yönelik düzenlenen operasyonda, 1 asker şehit oldu, 2 asker de yaralandı.
10 milyar dolar bize kalsın Erxpotim tarafından Şam’da düzenlenen Machitec Makine ve Makine Ekipmanları Fuarı’nda konuşan Orta Anadolu Makine ve Aksamları İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu ..
Albayraklar, 18.2 milyon dolara İktisat GYO’yu alıyor TMSF, İktisat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Albayrak Şirket Grubu’na bağlı Güneş Turizm’e satışına karar verdi. Satışı SPK onaylarsa Alb..
Avrupa’da her eve bir Koç ürünü Koç Holding, Avrupa pazarındaki iddiasını artırıyor. Koç CEO'su Bülend Özaydınlı, Türkiye'de her evde bir Koç ürünü olduğunu belirterek, "Artık Avrupa'da da he..
Rekabet cezalarıyla bizi zora sokmayın TÇMB Başkanı Adnan İğnebekçili, Rekabet Kurumu'ndan çimento sektörüne bugüne kadar çıkan cezaların 25-30 trilyon liraya (25-30 milyon YTL) ulaştığını be..
Tıp sektörü internette ‘doktoruz.com’da buluştu Tüm tıp doktorları ile halen eğitimini sürdüren geleceğin doktorlarını kapsayan bir ‘hekimler kulübü’ olmayı hedefleyen ‘doktoruz.com’ internet..
Köprülerden artık Visa ile de geçilecek Boğaz köprülerinde Visa markalı temassız akıllı kartlar ile geçiş sistemi devreye girdi. Otomatik Geçiş Sistemi’ne (OGS) ek, nakit ödemeye alternatif o..
Rakının patronu Mey’den yeni votka: Bazooka Tekel’in alkollü içkiler bölümünü alan Mey İçki, Bazooka adıyla yeni bir votkayı piyasaya çıkarıyor. Mey İçki’den yapılan açıklamada, Bazooka’nın, ..
Kıvrıkoğlu’ndan fırça yedik Genelkurmay Özel Kuvvetler Komutanlığı’nın kışla ihalesindeki yolsuzluk davasında tutuklu sanık Yüzbaşı Hüseyin Ceylan’ın ifadesinde, Genelkurmay eski Başkanı Orge..
20 yıllık Türkiye tahviline müthiş talep AB'den müzakere tarihi alan Türkiye'ye dış piyasalarda duyulan güven patladı. Hazine'nin bu yılki ilk uluslararası tahvil satışına 13 milyar dolarlık ..
Avrupa'nın yoksulu çıktık 25 Avrupa Birliği ülkesinde ortalama 100 kabul edilerek oluşturulan satınalma gücü paritesine göre kişi başına milli gelirde Türkiye 28 endeks değeriyle sonda yer al..
« 1 2 3 4 5 6