10 Ocak 2005 Pazartesi Günü Haberleri

10 Ocak 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bush Filistin seçimlerinden umutlu ABD Başkanı George Bush, Filistin devlet başkanlığı seçimlerine katılımın oldukça yüksek olmasının kendisini cesaretlendirdiğini belirtti.
'Kıbrıs'ta çözüm için yeni plan' Avrupalı anayasa uzmanlarının, Kıbrıs sorununun çözümüne yönelik yeni bir plan hazırladığı öne sürüldü.
Filistin'in yeni lideri Mahmud Abbas Filistin Kurtuluş Örgütü'nün adayı Mahmud Abbas sandık başı anketlerine göre oyların yüzde 66'sını alarak devlet başkanlığını kazandı.
Kalorifer kazanı patladı: 6 yaralı Aksaray'da bir binada kalorifer kazanında meydana gelen patlama sonucu 6 kişi yaralandı.
Sarıgül'den 'ahlaklı yarış' çağrısı CHP'de olağanüstü kurultay öncesi başkanlık yarışının önde gelen isimlerinden Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Genel Başkan Deniz Baykal'a, “f..
Erdoğan ve Baykal'dan söz düellosu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve CHP lideri Deniz Baykal yolsuzluk konusunda birbirlerini suçladılar.
Bu kez 7 Ukrayna askeri öldü Irak'ın güneyindeki Vasit bölgesinde cephane imha etmeye çalışan 7 Ukraynalı ile 1 Kazak asker, cephanenin arasındaki bir bombanın patlaması sonucu öldü. Polonya ..
Zirvede tek başına: 65-84 Galatasaray'ı zorlanmadan mağlup eden Efes Pilsen, liderliğini sürdürdü. Lacivert-Beyazlı takım, oyunun başında elde ettiği farkı maç sonuna kadar korumasını bildiHi..
100. yıl ayıbı! Türk basketbolunun, maddi ve manevi anlamda ayrı kutuplarında rol alan iki takımın maçı vardı dün Ahmet Cömert Salonu'nda... Bir tarafta üç aydır paralarını alamayan, bırakın ..
Çelik'in son şovu! Mersin'deki hakem seminerine katılan Mutlu Çelik, Federasyon Başkanı Levent Bıçakcı ile MHK Başkanı Sabri Çelik'in önünde istifa dilekçesini verdi, ağır suçlamaların ardınd..
Carew ucuz atlattı KAMPIN ilk gecesinde Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu John Carew adeta ölümden döndü. Kremlin Palace Otel'de kafilenin kaldığı 6. kattaki asansörlerden biri arıza yapınca oyuncu..
Vergi yükü çalışanın sırtında Çalışanların vergi yükü, son yıllarda yeniden artış eğilimine girerken, Türk işçisi, OECD ülkeleri içinde de en çok vergi ödeyenler arasında bulunuyor. Gelirler ..
Mevduatın yüzde 54.4'ü krediye Mevduatın krediye dönüşüm oranı yüzde 54.4'e çıktı. Bankaların topladığı mevduatların yüzde 23 oranında büyüyerek 198 katrilyon liraya çıktığı geçen yıl, kullan..
Bush, zayıf dolara önlem hazırlığında Dolar euro karşısında hızla değer kazandı. Bush hükümetinin bütçe açığını azaltıcı bir tedbir paketi hazırlığı içinde olduğuna yönelik haberlerle dalgala..
Yalnızlık Çağı (1) Yalnız yaşayan ve engelli bir hastam vardı. Birkaç kez intihara teşebbüs etti. Her seferinde onu kurtarmayı başardık. O ise 'Beni kurtarmayın artık' diyordu. Konuşmalarımız..
« 1 2 3 4 5 6