4 Nisan 2005 Pazartesi Günü Haberleri

4 Nisan 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Japonya yolcusu Sertab Erener, konser vermek üzere Japonya’ya gidecek. Geçtiğimiz ekim ayında Japonya’dan gelen bir grubun katıldığı Çırağan Sarayı’ndaki organizasyonda şarkılarıyla konukları..
Üçüncü tür beni korkutuyor Perihan Mağden’in romanından uyarlanan ‘2 Genç Kız’daki Leman karakteriyle gündeme gelen Hülya Avşar’ın, ‘Bu film, üçüncü türü de ilgilendiriyor. Üçüncü türün varlı..
En değerli takım Manchester Forbes, en değerli futbol takımları listesini açıkladı. Listenin ilk sırasında 1 milyar 251 milyon dolarla İngiliz Manchester United yer aldı. Listeyi oluşturan 25..
Sosyal Güvenlik’te ‘tek çatı 3 genel müdürlük’ dönemi Hükümet’in ve IMF’nin önem verdiği tasarılardan olan Sosyal Güvenlik Reformu Tasarısı Meclis’e sunuldu. Reformun ilk ayağını oluşturan Em..
Dolar artık 1.450’ye kadar gidebilir Eximbank Genel Müdürü Ahmet Kılıçoğlu, dolar kurunun son dönemde yükselmesi ile ihracatçıların biraz soluk aldığını belirterek, ‘Dolar, 1.400’ü aşar. Çok ..
Büyümeyi eleştirenler ekonomiyi bilmiyor Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, 2004 yılında gerçekleşen yüzde 9.9’luk büyümeye ilişkin eleştiride bulunanları ‘ekonomiyi bilme..
Asya’nın en zengini Türkiye’yi ‘güzellik’ ile fethedecek Asya’nın en zengin adamı Hong-Kong’lu Li Ka Shing’a ait Hutchison Whampoa’nın perakende kolu A.S. Watson, Türkiye’deki ilk mağazasını ..
Ülker Grubu’nda ‘gençlik’ operasyonu Yaklaşık 4 milyar doları aşan cirosu ile Türkiye’nin devleri arasında yer alan Ülker yeniden yapılanmaya gitti. Şirketler Grubu’nun halka açık tek kuruluş..
Serbest bölgede 3 milyar dolarlık kaçakçılığı 3 garibanın üstüne yıktılar Mersin Serbest Bölgesi’nde 3 milyar doları bulduğu tahmin edilen kaçakçılık, ‘işsiz, sekreter, hamal, sinemada yer gö..
Saniyede 24 kare, bir çırpıda 24 kere Taşrada iyi film izlemek zordu. Ne kadar iyi olduğu ayrı bir tartışma konusu olan, ama bilinmeyen gişe rakamlarına rağmen dönemin gençlerinden büyük ilgi..
Tasarım ve Sinema'nın 2. buluşması! 2. Uluslararası Tasarım ve Sinema Konferansı, 'Form Follows Film' (Biçim Filmi İzler) teması ile İTÜ-Mimarlık Fakültesi'nde 6-9 Nisan 2005 tarihlerinde ger..
Irak'ta bomba: 1 ABD askeri öldü 03.04.2005 - Irak'ın başkenti Bağdat'ın 200
« 1 2 3 4 5 6 7