24 Nisan 2005 Pazar Günü Haberleri

24 Nisan 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Düğmeye basmadı dünyayı kurtardı Türkiye bu aralar, o meşhur 28 Şubat’tan bu yana belirli aralıklarla gündeme gelen ‘düğmeye kim bastı?’ tartışmalarından birini daha yaşıyor.
Asena Ney’e katıldı Londra’daki gösterileri büyük ilgi gören Ney-Flames of Passion grubuna Asena katıldı. My Showland’de dün düzenlenen basın toplantısına katılan Asena, ‘Ben emin adımlarla y..
Babalar ve kızları Türk Emniyet Teşkilatı Yetimleri Eğitim Vakfı’nın, önceki akşam Conrad Otel’de düzenlediği Polis Balosu, İstanbul Valisi Muammer Güler ve Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah’ı..
Sezen Aksu’nun en iyi konseri Sezen Aksu, 13 kişilik orkestrası ile The London Coliseum’da 2 bin 500 hayranına muhteşem bir gece yaşattı. İngiltere’de yaşayan müzik otoritesi Osman Kent, ‘Bug..
Podyumdaki minik ayaklar Modanın ustalarından Yıldırım Mayruk ile Barbaros Şansal’ın hazırladığı ‘Micro Couture’ defilesi, dün Swissotel’de gerçekleştirildi. Mayruk’un ‘2023’e Hikayeler’ moda..
23 Nisan törenlerle kutlandı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta büyük bir coşkuyla kutlandı.
KKTC'de tarihi gün KKTC'de cumhurbaşkanı seçilen Mehmet Ali Talat, bugün görevi Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'tan devralacak.
Resepsiyona Erdoğan damgası 23 Nisan nedeniyle TBMM'de düzenlenen resepsiyona Başbakan Erdoğan'ın Polonya Büyükelçisi'ne sert çıkışı damgasını vurdu. Erdoğan resepsiyonda karşılaştığı büyükel..
Resepsiyona Erdoğan'dan damgası 23 Nisan nedeniyle TBMM'de düzenlenen resepsiyona Başbakan Erdoğan'ın Polonya Büyükelçisi'ne sert çıkışı damgasını vurdu. Erdoğan resepsiyonda karşılaştığı büy..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9