15 Nisan 2005 Cuma Günü Haberleri

15 Nisan 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yazdığımız kitapları halk değerlendiriyor Türk Eğitim-Sen 3 Nolu Şube’nin, Ümraniye Princess Düğün Salonu’nda önceki akşam düzenlediği, ‘Globalleşen dünyada Türkiye’yi ilgilendiren iç ve dış ..
Resmi nikáhlı mahkûmlara seks izni verilsin Mahkumları sevindirecek bir öneri, AKP Adana Milletvekili Atilla Başoğlu’ndan geldi. Başoğlu, mahkûmların, ‘resmi nikáhlı’ eşleriyle özel odada bul..
Medya patronu oluyor Son zamanlarda sık sık medyadan yakınan ve medyayı iktidar yanlısı yayın yapmakla suçlayan CHP Lideri Deniz Baykal da ‘medya patronu’ oluyor. CHP, Halk TV ve Halk Gazetes..
Başbakan hayalet taşlıyor DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın, hayalet taşlayarak, başkalarına suçlamalarda bulunduğunu söyledi.
Zümrüt faciasına kıl payı Antalya’da dün sabah, Konya’daki Zümrüt Apartmanı faciasına benzer bir facianın eşiğinden dönüldü. Bir yıl önce Zümrüt Apartmanı’nda yaşanan ve 92 kişinin hayatını k..
‘Esad’ sloganı rahatsız etti Suriye’de sloganlar, pankartlar ve alkışlarla karşılanan Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, dün Şam gezisine çıktı. Dün sabah önce Meçhul Asker Anıtı’na çelenk koy..
48 yıl sonra ilk ziyaret Güney Kore Cumhurbaşkanı Roh Moo-hyun, resmi ziyaret için dün akşam Ankara’ya geldi. Roh Moo-hyun ile eşi Kwon Yangsuk’u, Esenboğa Havaalanı’nda Devlet Bakanı Beşir A..
Besta’da çatışma Siirt’teki 3’üncü Jandarma Tugay Komutanlığı ve Şırnak’taki Jandarma Tümen Komutanlığı’na bağlı birliklerle, korucuların Besta Dağı’ndaki operasyonunda 21 PKK’lı terörist öld..
Seksi popa karşı AKP korosu Bugüne kadar müzikle profesyonel olarak ilgilenmeyen 10 milletvekili sanat müziğine ilgiyi artırmak için koro kurup, Kültür Bakanlığı sanatçılarından ders alarak ş..
Ermeniler yakmıştı yeniden kuruluyor 1915’te Ermenilerin işgal ettikten sonra yakıp yıktığı eski Van kenti günyüzüne çıkıyor. Surları, cami ve kiliseleriyle toprak altında kalan eski Van, ‘Tu..
Uçak satışı için henüz görüşüyoruz İbrahim Tatlıses, 2.2 milyon dolara uçak aldı’ haberiyle ilgili açıklama yapan Metro Havacılık Genel Müdürü Başkurt Okaygün, satışın henüz gerçekleşmediğini..
Beni tehdit ediyorlar Bir yıl önce yazlık komşusuyla yaşanan tartışma sonucunda tiyatro oyuncusu İsmail Hakkı Sunat’ı vuran Fuat Özgen’in serbest bırakılması eşi Deniz Uğur Sunat’ı üzüntüye b..
Biz sadaka istemiyoruz Türk sinema sektörüne destek olmak amacıyla Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın iki yıl vadeli borç olarak 100 bin YTL katkıda bulunacağını açıklamasına ilk tepki ‘Bizimkile..
Romy Ödülleri’nde Kutoğlu şıklığı Viyana Hofburg Sarayı’nda düzenlenen, adını ünlü Avusturyalı aktris Romy Schneider’den alan Romy Ödülleri Galası’nda ödül kazanan yıldızların bir bölümü gece..
Britney’in kızı olacak Britney Spears’le Kevin Federline’in bebek beklediklerinin resmen açıklanmasından sonra tüm gözler, çifte çevrildi. Bebeklerinin cinsiyeti konusunda hiçbir açıklama yap..
Ruslana çiğ köfte yapıp tavana attı Ukranya’ya 2004 Eurovision Şarkı Yarışması birinciliğini getiren Ruslana, Magazin Gazetecileri Derneği’nin ödül töreninde sahneye çıkmak için ülkemize geld..
Aşk bitti ayrıldılar Yeşil sahalarla podyum arasındaki en tutarlı ve uzun süreli ilişki olan Emre Aşık-Aysun Kayacı aşkı sona erdi. Genç sevgililer, sürpriz bir kararla 7 yıllık birliktelikle..
Müziğe adım attığı yıl Altın Kelebek’i kazandı Genelde hiçbir ödül törenine katılmayan Sezen Aksu, kuralını, yine hayatında özel bir yerinin olduğunu söylediği Altın Kelebek için bozdu. Müziğ..
Siemens, operada finale koşuyor Siemens'in düzenlediği “Siemens 7. Opera Yarışması”na yapılan başvuruların ön elemesi 17 Mayıs, yarı-final ve finali 18-19 Mayıs tarihlerinde gerçe..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10