9 Mayıs 2005 Pazartesi Günü Haberleri

9 Mayıs 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Halk ‘güvenlik’ içinde parklarda koşuyor İstanbul Florya Atatürk Koruluğu’nda her sabah 300’den fazla genç, yaşlı, çocuk veya aile güneşin ilk ışıklarını kuş cıvıltıları arasında burada karşı..
Satrançta derece alanlara ödülleri verildi Çorlu Belediye Başkanlığı’nın düzenlediği satranç turnuvasında dereceye girenlere ödülleri verildi.
Derya Koleji eğitimdeki başarıyı sporla geliştirdi Tekirdağ’da faaliyet gösteren Özel Derya Koleji, eğitim alanındaki başarılarını, spor yarışmalarındaki dereceleri ile süslüyor.
Kocaeli’nde amatör kulüpler için 10 ayrı futbol sahası yapılacak Kocaeli’nde amatör spor kulüpleri için 10 futbol sahası yapılacak. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Amatör Spor Kulüpl..
Belediye sporcuları, 8 birincilik aldı Bursa’nın merkez Osmangazi Belediyesi Spor Kulübü’nün bu yıl ikincisini düzenlediği 2. Uluslararası Osmangazi Tekvando Turnuvası sona erdi.
Bursa’da karate sporuna ilgi duyanlar artıyor Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ-Belediyespor’un bu yıl yeni kurulan Karate-do branşı, altyapı çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde B..
Sakaryaspor paniğe kapılmadan son 3 maçı kazanmaya çalışacak Cihan Haber Ajansı’na açıklama yapan Sakaryaspor Kulübü Başkanı Selahattin Aydın, "Hiç beklemediğimiz bir yenilgi aldık. Öne geçti..
Trakya çiftçisi yağmur için her gün dua ediyor Uzun zamandır yağmur yağmaması Trakya çiftçisini endişelendiriyor. Türkiye’nin tarım ambarı olarak bilinen Trakya’nın değişik bölgelerinde hemen..
Trafik kazalarında 2 kişi öldü, 33 kişi yaralandı Geyve, Pamukova, Bilecik, Havsa ve Gelibolu’da meydana gelen trafik kazalarında 2 kişi öldü, 33 kişi yaralandı. Sakarya’nın Geyve ilçesi yak..
İşadamları: Belediye başkanı seçilen, iki dönem çalışmalı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin’i makamında ziyaret eden BUSİAD eski yöneticilerinin oluşturduğu BEST Grubu, belediye ..
‘Anne ve baba, çocuğunu başarıya inandırmalı’ Yalova’da FEM Dersanesi’nin Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlediği "Başarılı çocuk yetiştirmek" konulu seminerde konuşan kişisel gelişim uzmanı Ziya..
Beraber alkol alan üç kişiden birisi öldürüldü Bursa’da Hasan Vatansever (44), birlikte alkol aldığı Mümin Öztürk (33) ve Youssouf Mumunsalı (29) tarafından dövülerek öldürüldü.
Adapazarı’nda sivil sokak timleri suçları azaltmada başarı sağladı İkişer kişiden oluşan 15 ayrı tim, kendilerine zimmetlenen bölgelerde, kapkaç ve hırsızlık başta olmak üzere çeşitli suçlar..
‘İnanca saygı’ mitinginde ayrımcılığa protesto Bursa İnanç Özgürlüğü Platformu tarafından organize edilen "İnanca saygı ve başörtüsüne saygı" mitingi önceki gün Gökdere Meydanı’nda yapıldı.
Gonca Dergisi bu sayısında 4. yaş gününü kutluyor Her sayısında okurlarına çeşitli hediyeler sunan Gonca Dergisi mayıs ayı sayısında dördüncü yaş gününü kutluyor.
Rastgele kullanılan lensler, göz hastalıklarına sebep oluyor Özellikle kadınların daha çok kullandığı ve aksesuar niteliğini taşıyan kontakt lenslerin rastgele kullanılmaması gerekiyor. Dokto..
Polonyalı karikatüriste 1.'lik ödülü Akdeniz'de turizm ve çocuk konulu 5.Uluslararası Akdeniz Karikatür Yarışması sonuçlandı. Yarışmada, birincilik ödülünü Polonya'dan Pawel Kuczynski'nin kar..
Lidyalılar'dan Romalılar'a: Nysa Aydın'ın Sultanhisar İlçesi'nde bulunan Nysa Antik Kenti'nde yaz dönemi kazı çalışmalarına başlandı. Nysa'da bugüne kadar yapılan kazılarda Lidyalılar'dan, Ro..
« 1 2 3 4 5 6 7 8