27 Mayıs 2005 Cuma Günü Haberleri

27 Mayıs 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Atatürk pragmatik bakardı Atatürk hakkında bu güne kadar yayınlanan en kapsamlı biyografinin yazarı İngiliz Andrew Mango, Boğaziçi Üniversitesi’ndeki konferansın Adalet Bakanı Cemil Çiçek’in ..
AKP’li vekil: Her şey konuşulmalı AKP Sakarya Milletvekili Süleyman Gündüz, dün TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı gündem dışı konuşmada, Sudan ve Küba gezilerinin izlenimlerini aktardıktan sonra,..
DYP’li başkana suikast Mersin’in Atakent Beldesi’nde, sahile yerleşmiş gazino ve lokantalara karşı savaş açan Belediye Başkanı Fevzi Doğan, telefonla çağırıldığı narenciye bahçesinde uğradığı..
DSP-ANAP’la görüştü CHP’den istifa etti Kars Milletvekili Selami Yiğit CHP’den istifa etti. 3 Kasım seçimlerinde CHP’den milletvekili seçilen Yiğit, 2004 yerel seçiminde seçim bölgesi Kars iç..
Bütün vekilleri ve 11 yöneticisi ‘Mehmet’ Büyük Kongre’den sonra 4 milletvekilinin istifa etmesiyle kalan 3 milletvekilinin de adı Mehmet olan DYP’nin yeni oluşturulan parti yönetiminde de, G..
Üzülme Silvio Başbakan Erdoğan, Milan’ın kupayı kaçırmayı üzerine maçı birlikte izlediği İtalya Başbakanı Berlusconi’yi, ‘Sakın üzülme Silvio’ diye teselli etmeye çalıştı. Berlusconi de, ‘Mer..
Vuslat içimi parçaladı Gözünden ameliyat olmayı bekleyen küçük Vuslat’ın ailesi, Kombassan’a kaptırdıkları parayı almak için Bakan Çelik’e başvurdu. Kızının adı Vuslat olan Bakan, yardım için..
Kuran kursu krizi AKP’lilerin son dakikada verdiği önergenin Meclis’te kabul edilmesiyle yeni TCK’da tarikat okulu ve izinsiz Kuran kursu açanlara hapis cezası kaldırıldı. CHP’liler, ‘Hizbull..
By-pass, stentten iyi Kalp hastalarına uygulanan by-pass yönteminin, atardamarları açık tutmakta kullanılan stentten daha çok işe yaradığı ortaya çıktı.
Sekiz çeşit meyve veren ağaç üretti Osmaniye’de daha önce bir ağaçta kiraz, şeftali, kayısı ve erik yetiştiren inşaat mühendisi çiftçi, nektarin şeftali, badem, şekerpare ve can eriği aşılama..
Tekirdeğ’da tarihi su kemeri bulundu Tekirdağ'ın Altınova Vadisi’nde Geç Roma dönemine ait olduğu tahmin edilen su kemeri bulundu. Su kemeri, Tekirdağ’a 3 kilometre uzaklıktaki Altınova Vadis..
‘Aile İçi Şiddete Son’a her meslekten gönüllü yağdı Hürriyet’in CNN Türk, Çağdaş Eğitim Vakfı ve İstanbul Valiliği’nin işbirliğiyle sürdürdüğü ‘Aile İçi Şiddete Son’ Kampanyası’nın ‘Gönüllüle..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9