24 Mayıs 2005 Salı Günü Haberleri

24 Mayıs 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Süper Lig’in en zayıf halkası hangi takım olacak? Türkiye liglerinde 2004-2005 sezonu, Süper Lig dışında tamamlandı. Süper Lig’de son hafta maçları yapılacak. F.Bahçe’nin şampiyonluğu kesinle..
Görevimi en iyi şekilde yaptım Eurovision’da Türkiye’yi temsil eden ve 13’üncü olan Gülseren Gomez, dün İstanbul’a döndü. Gomez ‘İlk 5’e girmek isterdim ama bizden daha güzel besteler vardı’ ..
Kebapsız çıkmam abi Geçtiğimiz hafta sonu Bodrum Fuga Tatil Köyü’nde sahneye çıkan Serdar Ortaç, dört günlük 19 Mayıs tatilini fırsat bilip soluğu güneyde alan tatilcileri coşturdu. Program ö..
Reina Ferhat Göçer’le açılıyor Boğaz’ın en güzel noktalarından birinde altı sezondur hizmet veren Reina, 2005 yaz sezonunu bu akşam açıyor. Dragon, G By Karaf, Itsme (sushi), Köşebaşı, Niş, P..
Pop dünyası şimdi bu bilmeceyle uğraşıyor İzel’in yeni albümünde, ‘Gülmek İçin Yaratılmış’ şarkısının Fecri Ebcioğlu eseri olarak gösterilmesi, tartışma yarattı. Bu şarkının sözlerinin Ülkü A..
İşte İbo’nun yeni dansözü Asena ile hem aşkı, hem de iş ortaklığı sona eren İbrahim Tatlıses, onun yerini alacak oryantali önceki akşam televizyonda tanıttı. İlk kez İbo Show’da izleyici karş..
Ömer Kavur'un 6 filmi Altın Koza'da Türk Sineması'nın vakitsiz yitirdiği yönetmen Ömer Kavur Altın Koza'da anılıyor. Paris'te başlayan ve tüm dünyaya yayılan sinema serüveninde, oluşturduğu ö..
Beady Belle, 'Closer'dan şarkılarla Roxy'de Beady Belle, Haziran ayında Türkiye'de DMC tarafından piyasaya çıkarılacak olan yeni albümü 'Closer'dan yepyeni şarkılarla 26 Mayıs'ta Roxy'de.
Almanya'da seçim süreci 1 Temmuz'da Almanya Başbakanı Gerhard Schröder, erken genel seçimle ilgili anayasal süreci 1 Temmuz'da başlatacak.
AVANTAJ FİYATIYLA SIEMENS SL 65 TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10