16 Mayıs 2005 Pazartesi Günü Haberleri

16 Mayıs 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Demir-çelik kralı öldürülmüş olabilir Polis başmüfettişliğine atanan Hanefi Avcı, son raporunda iki demir-çelik fabrikasını Evcil ile Çakıcı’ya kaptıran işadamı Sezai Rahmi Özden’in ortadan k..
PROJEKSİYONLU VE DÖRT DİL SEÇENEKLİ MASA SAATİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
Kahire hatırası Mısır’da bulunan Anadolu Ateşi ekibi, Kahire Büyükelçiliği ve Kahire Opera Evi’nin katkısıyla bugün ve yarın bir gösteri yapacak. Ekip, gösteriden önce, Mısır’ın dünyaca ünlü ..
Ayurveda ile hamile kalacak Madonna’nın üçüncü çocuğuna hamile kalabilmek için alternatif tıbba yönelerek Hint usulu ilaçlar ve terapiler sayesinde doğurganlığını artırmaya çalıştığı belirtil..
‘Biz nişanlandık’ şovu İki yıl önce Bodrum’daki gazetecileri arayarak 3 bin dolara kiraladığı deniz uçağıyla Dodo Beach’e geleceğini, yanında Tuğba Altıntop’un da olacağını haber veren, ancak..
Cannes’da yıldız savaşları Amerikalı ünlü aktris Sharon Stone, bu yıl elli sekizincisi düzenlenen Uluslararası Cannes Film Festivali’ne katıldı. Stone, dünyanın dört bir yanında çok geniş bir..
Çok ayıp ettiler Bir terlik firmasının ‘özel hayatındaki çalkantılar nedeniyle’ Aysun Kayacı ile yollarını ayırdığını açıklaması, ünlü mankeni kızdırdı. Kayacı, ‘Çok ayıp ettiler. Zaten onlar..
Erdoğan: Koçaryan ile görüşme yok 3. Avrupa Konseyi Liderler Zirvesi için Polonya'nın başkenti Varşova'ya giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ermenistan Cumhurbaşkanı Robert Koçaryan ile pla..
Aliyev ve Koçaryan'ın zirve sürprizi Polonya'nın başkenti Varşova'da bugün başlayacak 3. Avrupa Konseyi Liderler Zirvesi öncesinde Azerbaycan ve Ermenistan devlet başkanlarının bir araya geld..
Uğur Dündar’a ödül Çanakkale Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ÇASİAD) 13’üncü kuruluş yıldönümünü, Kolin Otel’de düzenlenen törenle kutlandı. Gecede, ÇASİAD tarafından ‘Yılın Bakanı’ seçil..
Namık Hoca bu kırarım dedi mi kırar Türk sualtı sporunun efsanevi ismi, iki torun sahibi 63 yaşındaki Namık Ekin dün 2004 yılında Amerikalı sporcu Jerry Hall’a ait olan 120 saat sualtında kal..
Akdeniz Foklarına yaşam eli Bodrum’un Yalıkavak ve Gümüşlük sahillerinin karşısındaki adalarda barınan soyu tehlike altındaki Akdeniz foklarının yaşam alanlarının iyileştirilmesi, korunabilme..
Bazı ilaçların ekstra yararları da var ABD’nin Florida Eyeleti’ndeki Orlando kentinde rüzenlenen Klinik Onkoloji Kongresi’nde kolesterol düşürücü ilaçların aynı zamanda yüzde elli civarında g..
ORIGINS SUPER KAZ TÜYÜ DOLGULU YASTIK TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
« 1 2 3 4 5 6 7 8