12 Mayıs 2005 Perşembe Günü Haberleri

12 Mayıs 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Meslek liselilere askerlik avantajı Üniversite kapısındaki yığılmayı önlemek için meslek liseleri cazip hale getiriliyor. Projeyle imam hatip dışındaki meslek lisesi mezunları en az bir ay ek..
İsrail'den 57. yıl resepsiyonu İsrail'in 57. bağımsızlık günü nedeniyle Ankara'da bir resepsiyon düzenlendi. Hükümet'ten kimsenin katılmadığı resepsiyona diplomasi ve iş çevrelerinden ise ilg..
Paris’te evleniyorlar Yaklaşık sekiz yıldır birlikte olan ünlü sinema oyuncusu Müjde Ar ile politikacı Ercan Karakaş, sonunda dünyaevine giriyor. İkili, nikah için romantik şehir Paris’i seçt..
Hayatı BBC’de yayınlanacak BBC, beş İslam ülkesinin en ünlü modelinin tanıtılacağı belgeselde Türkiye’den Tuğba Özay’ın hayatını filme aktaracak. Belgesel eylülde yayınlanacak.
5 Minare filmi için anlaştılar Sinan Çetin’in yöneteceği ‘New York’ta 5 Minare’ filminde başrolü Mahsun Kırmızıgül oynayacak. Bu, Kırmızıgül’ün ilk sinema filmi olacak.
Emre Altuğ iki yıl DMC’de Türk Pop Müziği’nin sevilen genç ismi Emre Altuğ, müzik dünyasının lokomotif şirketi DMC’yle anlaştı. ‘Sensiz Olmuyor’ dizisiyle oyunculuğunu da sergileyen Altuğ, im..
TBMM'de teşvik tartışması Meclis Genel Kurulu'nda teşvik yasa tasarısının görüşmelerine başlandı.
IMF'den niyet mektubuna onay Uluslararası Para Fonu İcra Direktörleri Kurulu, Türkiye'nin orta vadeli ekonomik programı çerçevesinde, IMF ile aralık ayında üzerinde mutabık kalınan yeni stand..
Sait Faik Ödülü Ayşe Sarısayın'ın Ünlü hikayeci Sait Faik Abasıyanık adına 1964 yılından bu yana düzenli olarak verilen Sait Faik Hikaye Armağanı, 2005 yılında Ayşe Sarısayın'ın Can Yayınları..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9