21 Mart 2005 Pazartesi Günü Haberleri

21 Mart 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dansçı Kitao TEV yararına sahnede Japonya'nın dünyaca ünlü dansçısı Hiroyo Kitao, TEVİTÖL (Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi) yararına muhteşem bir gösteri sunmak üzere Türkiye'ye ge..
İFKM'de 'Hattatların Gecesi' Dünya Kitapları tarafından 2005 Mart ayında Türkçe çevirisi yayımlanan «Hattatların Gecesi» romanının yazarı Yasmine Ghata, Fransa'daki edebiyat eleştirmenleri ta..
Z.Zidane mı daha büyük, E.Zola mı? 'En Büyük İngilizler' programının bir benzeri Fransa'da gerçekleştiriliyor. Fransa, 'En Büyük Fransız'ı belirlemek için önce, gelmiş geçmiş en büyük 100 evl..
Fransa'da AB Anayasası'na güven azaldı Fransa'da son yapılan kamuoyu araştırmasına, 29 Mayıs'ta AB Anayasası için yapılacak referandumda “hayır” oyu kullanacak seçmen sayısının yü..
Zebari: Hükümet için anlaşma yakın Irak Dışişleri Bakanı Hoşyar Zebari, Iraklı siyasi yetkililerin hükümetin kurulması konusunda anlaşmaya varmaya “çok yakın” olduklarını söyledi.
Gözler Türk-Yunan zirvesinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bu akşam Brüksel'de Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis'le akşam yemeğinde biraraya gelecek.
İmparator’un Yolculuğu 1 Nisan’da Vahşi yaşam belgeselleri ile ün yapan ödüllü belgeselci, fotoğraf sanatçısı ve kameraman Luc Jacquet’in tüm dünyada büyük beğeni kazanan ‘İmparator’un Yolcul..
Afrodizyak olduğu bilimce kanıtlandı Sabahları 50 çiğ istiridye ile kahvaltı yapan 18. yüzyılın ünlü çapkını Casanova’yı bilim adamları haklı çıkardı. Yeni bir araştırma, istiridyelerin gerçe..
By-passlılar kayak yaptı Memorial Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof.Dr. Bingür Sönmez’in ameliyat ettiği kalp hastaları tarafından kurulan Club By-Pass,üyeleri Uludağ’da kayak..
Tanınmamak için şapkayla geziyor Uzun zamandır ortalarda gözükmeyen ve gece eğlencelerine ara veren Ebru Yaşar, cumartesi akşamı tıkalı trafikte objektiflere yakalandı. Özel cipiyle Yıldız Yo..
Albüm çıkacak diye burnunu yaptırmadı ‘Senden Bir Çocuğum Olsun’ adlı yeni albümünü bir ay içinde piyasaya çıkarmaya hazırlanan Berdan Mardini, albüm çalışmaları yüzünden burun estetiği ameli..
Yine birinci Kanal D’nin izlenme rekorları kıran yarışma programı ‘Size Anne Diyebilir miyim’ cumartesi günü yine birinci oldu. Tüm kişilerde ‘Size Anne Diyebilir miyim-Eve dönüş’ 11.4 reytin..
Dede, Yunan damadı Atina’da protesto etti Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi ‘Yabancı Damat’ın Yunanistan’daki çekimlerinde, Türk kızı Nazlı ile Yunanlı sevgilisi Niko’nun evlenmesine karşı ç..
Eski sevgiliye güfte yazdı, yeni eşe besteletti Jennifer Lopez, eski sevgilisi aktör Ben Affleck için yazdığı bir şarkıyı, yeni kocası Latin şarkıcı Marc Anthony ile birlikte besteledi. Çeşit..
Yaşadıklarım yazdıklarımdan çok daha fazla ‘Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi’ adlı sansasyonel kitabın yazarı Melissa Panarello, önceki akşam Kanal D’de yayımlanan ‘Zaga’ programında Okan Bayü..
Glikeria'dan Ortodoksluk Günü konseri Ünlü Yunan sanatçı Glikeria, 'Ortodoksluk Günü' dolayısıyla Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda konser verdi.
Made in Germany - Mimarlık + Ekoloji Garanti Galeri (GG), İstanbul Goethe Enstitüsü işbirliğiyle düzenlenen 'Made in Germany - Mimarlık + Ekoloji' başlıklı gezici sergiye, 23 Nisan 2005 tarih..
Irak'ta gergin gün ABD ordusunun Bağdat'ta düzenlediği bir operasyonda da 24 direnişçi hayatını kaybetti.
« 1 2 3 4 5 6 7