12 Mart 2005 Cumartesi Günü Haberleri

12 Mart 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
G.Antep'te sahte rakı şüphesi Gaziantep'te rakı içtikten sonra rahatsızlanan bir kişi, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Irak'ta bir Türk şoförün öldüğü sanılıyor Irak'ın Musul kentinde düzenlenen bir saldırıda ölen 6 kişi arasında bir Türk şoförün de bulunduğu sanılıyor.
Ukrayna Irak'taki askeri çekmeye başladı Ukrayna'nın Irak'taki askerlerini aşamalı olarak çekmeye başladığı bildirildi.
Suriye Lübnan'dan iki aşamada çekiliyor BM Temsilcisi Terje Roed-Larsen, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad ile Lübnan'daki Suriye birlikleri ile istihbarat görevlilerinin ülkeden iki aşamada ..
ABD, İran'a karşı 'yumuşuyor' Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, İran’ın atom bombası üretmekten vazgeçmesi halinde, Washington'un, İran'ın Dünya Ticaret Örgütü'ne..
2 muhasebecinin katil zanlıları yakalandı Manisa Valisi Orhan Işın, 2 hafta önce Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi'nde çalışan 2 muhasebeciyi boğarak öldürdükten sonra, kasadaki 20 milyar lira,..
Ecevit: Laiklik kökleşti, elden gitmez Eski Başbakan Bülent Ecevit, "Bazen bazı insanlar, benim gibi, eşim gibi, 'laiklik elden gidecek mi?' diye kaygı duyarız ama laiklik ülkede kökleşmiştir..
Basını kısıtlayan yeni TCK'ya karşı öneri Medya temsilcileri, iletişim özgürlüğünü kısıtlayan birçok hükmü içeren yeni TCK'ya karşı öneri hazırlıyor.
4. Levent-Ayazağa Metrosu'nun temeli atıldı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, törenle 4. Levent-Ayazağa Metrosu'nun temelini attı. Erdoğan, Türkiye'de içine kapalı bir yönetim anlayışını kurmadı..
İzlemek de suçmuş Ankara polisi, kaldırımda YÖK eylemini izleyen iki vatandaşın fotoğrafını çekip tutanakla birlikte savcılığa gönderdi. Savcı da olaya ‘seyirci’ kalmadı, bu iki vatandaş hakk..
Kadıköy'de AB mitingi hazırlığı Kadıköy İskele Meydanı'nda 13 Mart Pazar günü düzenlenecek miting nedeniyle bazı cadde ve sokaklar trafiğe kapatılacak.
İstanbul'un metro ağı genişliyor Kadıköy-Kartal hattının ardından Dördüncü Levent ile Ayazağa'yı birbirine bağlayacak metro hattının temeli, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından atıldı.
CASIO KALİTESİYLE ERKEK KOL SAATİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
TARAFTARLAR! FENERBAHÇE AMBLEMLİ TEK KİŞİLİK NEVRESİM TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Bonus ve İdeal kartınıza 12 aya varan taksit imkanı !
ATO: Türkiye sahtecilik cenneti Ankara Ticaret Odası (ATO), sahte rakı faciasıyla çalkalanan Türkiye’nin, tam bir "sahte" cenneti olduğunu bildirdi.
BM, Suriye'den takvim aldı Birleşmiş Milletler Ortadoğu temsilcisi Terje Roed-Larsen, Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad ile bir araya geldi.
Eylemde 'dağılın' ihtarı yoksa ceza da yok Yargıtay, yasaya aykırı gösteri yapan eylemcilerine verilen cezayı, polisin "dağılın" ihtarında bulunmaması nedeniyle bozdu.
Bingöl'de 5.7'lik deprem Bingöl'ün Karlıova İlçesi'nde 5.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremde can kaybı olmadı. Erzurum-Çat karayoluna çığ düştü 11 artçı sarsıntı oldu
  Denizli'de 24 ton şarap ele geçirildi Sahte madeni YTL ele geçirildi
ÇOK ŞIK! GÜMÜŞ DEKORATİF NAZARLIK TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak ödüle doymuyor 16. Ankara Film Festivali'nde ödül kazananlar belli oldu. En iyi film ödülünü “Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak” adlı film aldı.
Kapıdan 'koku testi' yapanlara dikkat Ünlü deterjan firmalarının yeni ürünleri hakkında anket yapma bahanesiyle evlere gelen hırsızlar “koku testi” yaptırdıkları ev sahibini bayıl..
'Tekstilde ihracat artışı yavaşladı' Devlet Bakanı Tüzmen, ihracatta en fazla istihdam sağlayan sektörler olan tekstil ve konfeksiyonda ihracatın yavaşladığını belirtti.
Hamas genel seçimlere katılıyor Filistinli Hamas örgütü, Temmuz'da yapılması planlanan genel seçimlere katılacağını açıkladı.
KKTC'de cumhurbaşkanlığına 9 aday KKTC Yüksek Seçim Kurulu, 17 Nisan'da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimleri için başvuran adayları bugün geçici olara ilan etti.
Kocaeli'de sahte YTL operasyonu Kocaeli'de sahte madeni para piyasaya sürmek isteyen 4 kişi yakalandı.
İhtar yoksa ceza da yok Yargıtay, yasaya aykırı gösteri yapan eylemcilerine verilen cezayı, polisin "dağılın" ihtarında bulunmaması nedeniyle bozdu.
Sahte madeni YTL ele geçirildi Kocaeli'nin Körfez İlçesi'nde bin 380 adet 1 YTL'lik sahte madeni parayı piyasaya sürmek isteyen 4 kişi yakalandı. Bu kişilerin kaldıkları evde yapılan aramada,..
ATO: Türkiye sahte ürün cenneti Ankara Ticaret Odası (ATO), sahte rakı faciasıyla çalkalanan Türkiye’nin, tam bir "sahte" cenneti olduğunu bildirdi.
KKTC'de cumhurbaşkanlığı için 9 aday KKTC Yüksek Seçim Kurulu (YSK), 17 Nisan'da yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimleri için başvuran cumhurbaşkanı adaylarını bugün geçici olarak ilan etti.
1982'den önceki suç kayıtları silindi İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, 1982'den önce işlenmiş suçlarla ilgili kayıtların silindiğini, 111 bin 515 kişiye ait kayıtların ise iptal edildiğini bi..
N.DeHuff zatürreeye yenik düştü Sinema sanatçısı Nicole DeHuff, 31 yaşında zatürreeden hayatını kaybetti.
M.Jackson'ın hesapları incelenecek “Sübyancılık”tan hakkında dava açılan eski pop kralı Michael Jackson'ın “400 milyon dolarlık borç deryası içinde yüzdüğü” belirtildi..
Ötenaziye karşılık 1 milyon dolar ABD'de bir işadamı, bitkisel hayattaki Terri Schiavo'nun bağlı olduğu makinenin fişinin çekilmemesi için, kadının kocasına 1 milyon dolar teklif etti, ancak ..
Ağız kokusuna karşı yoğurt ABD'de yapılan bir araştırma, günde belirli miktarda yoğurt yemenin, ağız kokusuna karşı en iyi çözüm olduğunu ortaya koydu.
Türkiye sahtecilik cenneti ATO'nun raporuna göre, Türkiye'de sahtecilik sınır tanımıyor. Gıda işletmelerinin yarısına yakını denetlenmezken, Türkiye marka sahteciliğinde de ilk sıralarda yer ..
Cameron Diaz başından yaralandı Charlie'nin güzel meleği Cameron Diaz'a nazar değdi.
Rakıdan sonra sahte cin ve votka Antalya jandarma ve polisinin dört ilde yürüttüğü operasyonda, piyasaya sahte rakı süren 10 kişilik çete yakalandı. Operasyonda, ilk kez sahte rakının yanı sı..
Fransız yıldızın dayak boykotu 24’üncü Uluslararası İstanbul Film Festivali’nin açılış konuğu olarak Türkiye’ye gelmesi beklenen ünlü Fransız kadın oyuncu Emmanuelle Beart, festivale katılmıy..
Tarım işçilerinin göçü başladı Güneydoğu'dan Çukurova'ya gelmeye başlayan tarım işçileri, soğuğa rağmen tarlalara kurdukları çadırlarda konaklıyor.
Dünyada kanser Dünyada en fazla kanser vakasına Kuzey Amerika'da rastlanırken, kanserden ölümler en fazla Doğu Avrupa ve Doğu Afrika'da.
Suriye'nin Lübnan'da çekilişi sürüyor Lübnan'dan çekilmekte olan Suriye ordusunun bir bölümü ülke topraklarına giriş yaptı.
ABD'de müslümanlara yönelik televizyon ABD'de yaşayan Müslümanlara yönelik kurulan ilk televizyon kanalı "Bridges TV"nin, yayına başladığı 30 Kasım 2004 tarihinden itibaren büyük ilgi gördüğü..
Fransızlar: Türkiye'yi yanlış tanımışız Fransa'nın Ankara Büyükelçisi Paul Poudade, "Türkiye'ye gelen Fransız turistler döndüklerinde büyükelçiliğe mektup yazıp 'Türkiye'yi yanlış tanımışız' ..
Hindistan''da karakol baskını: 7 ölü Hindistan'ın güneyinde, militanların bir köyde karakol ile bazı polis memurlarının evlerine ateş açtığı, saldırıda 2'si sivil 7 kişinin öldüğü bildirildi.
Türkiye karşıtı senatör siyaseti bırakıyor ABD Kongresi'nde görev yaptığı uzun yıllar boyunca Türkiye karşıtı girişimlere verdiği destekle tanınan Yunan asıllı Demokrat Partili Senatör Paul S..
Gül, İngiltere'ye gidiyor Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, çalışma ziyareti için bugün İngiltere'ye gidiyor. Gül, Temmuz ayında AB dönem başkanlığını devralacak olan İngiltere'nin Dışişleri Bak..
Bingöl'de deprem Bingöl'ün Karlıova İlçesinde 5,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin, Bingöl'ün yanı sıra Erzurum, Diyarbakır, Muş ve Tunceli'den de hissedildiği bildiriliyor.
Divani'den 'Hasbıhal' Halk ozanı Dertli Divani'nin 'Hasbıhal' isimli beşinci solo albümü Kalan Müzik etiketiyle yayımlandı.
» 1 2 3 4 5 6