6 Kasım 2005 Pazar Günü Haberleri

6 Kasım 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Manzara izlerken 35 metreden düştü! Konyaaltı Caddesi'ndeki Atatürk Parkı'nın falezlerinden deniz manzarasını izleyen 48 yaşındaki Ethem Gölhan, dengesini kaybedince 35 metre yükseklikten düş..
Bu kez emniyet müdürüne çattılar Şişli Piyalepaşa Caddesi üzerinde önceki gece saat 01.30 sıralarında evine giden Eminönü Emniyet Müdürü Avni Usta, hızlı ve tehlikeli şekilde otomobil kullana..
Doğalgaz yoktu ama patladı... Ümraniye'deki bir evin mutfağında, meydana gelen patlamada, bir kadın yaralandı.
Aile boyu tatilin gözdesi Türkiye Avrupa-Türkiye Turizm İş Konseyi Başkanı Hüseyin Baraner, Avrupalı ailelerin tatilde Türkiye'yi tercih ettiğini, bunda da çocukların etkili olduğunu söyledi.
Roj TV tepkisi Danimarka Adalet Bakanı Lene Espersen'in Roj TV ile ilgili "Türkiye'den PKK ile bağlantısı konusunda bilgi bekliyoruz" açıklamasına...
'Halk katılmadı' F tipini protesto için ölüm orucunda hayatını kaybeden Zehra ve Canan Kulaksız'ın Rize'deki mezarını ziyarete giderken saldırıya uğrayan Tutuklu ve Hükümlü Aileleri ile...
'Kandil' yine yanacak "Vefat etmeden birkaç gün önce tedavi gördüğü hastaneye ziyaretine gitmiştik. Yeşil hasta gömleğiyle yatağından kolunda serumu ile kalktı beni karşılamak için. ..
Bu sorun gönüllü çözülür Kemal Derviş'in başında bulunduğu Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı, sokakta çalışmak zorunda kalan çocukları 'okula yönlendirmek için özel bir kampanya başlatıyo..
CHP heyeti Urfa'da 'bilgi'siz CHP heyeti, yurtlardaki sorunları incelemek için, taciz ve şiddet olaylarının yaşandığının iddia edildiği Şanlıurfa Sabancı Kız Yurdu'nu ziyaret etti.
Otopsiden sonuç alınamadı 13 aylık Olgun Akdeniz'in SHÇEK'e bağlı Zübeyde Hanım Çocuk Yuvası'nda ölümü konusunda yürütülen adli ve idari soruşturmada, yuva müdürü, çalışanlar ve hastane yetki..
'Kürtçe devlet okuluna girsin' Avrupa Birliği son dönemde hemen her raporunda dile getirdiği Türkçe dışındaki dillerin öğretilmesi yaklaşımını, 2005 İlerleme Raporu'nda bir adım ileri götürüy..
Camide 195 bin YTL'lik hırsızlık Adapazarı Özel Aziziye Yatılı Kuran Kursu'na giren soyguncular kasada bulunan yaklaşık 195 bin YTL tutarındaki altın ve dövizi çaldı. Sakarya Caddesi'ndeki....
Yurtlarda özel bakım problemi var Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK) bağlı Malatya Çocuk Yuvası'nda ortaya çıkan çocuklara yönelik şiddet, sorunların başka bir boyutunu daha g..
Sanal ortamda korsan avı Bağlantılı Hak Sahibi Fonogram Yapımcıları Meslek Birliği'nce (MÜ-YAP), izinsiz MP3 (bilgisayar ortamında sıkıştırılmış müzik dosyası) hizmeti veren 71 internet sites..
Çanlar Kızılırmak Deltası için çalıyor Türkiye'nin önemli sulak alanlarından Samsun'da bulunan Kızılırmak Deltası, deniz erozyonu nedeniyle yok olma tehlikesiyle karşı karşıya.
'Köprülere kat çıkalım' Trafik sorununa çözüm için üçüncü köprü yapılıp yapılmaması tartışılırken, asma köprüler konusunda uzman yüksek mimar mühendis Orhan Erdil'den "Boğaz'daki köp..
Tarihi binalara kimlik asılacak Cumhuriyet'in ilanı ve sonraki gelişmelere tanıklık eden başkentin mimari yapılarına kimlik bilgileri asmak için çalışma başladı.
ABD bu kaçağı arıyor ABD polisi, hapishanenin ön kapısından yürüyerek 'kaçan' idam mahkûmunun peşinde! 1999 yılında eski kız arkadaşı ve onun sevgilisini öldürmekten suçlu bulanan 35 yaşındak..
Tyra Banks 158 kilo! ABD'li süpermodel Tyra Banks, 158 kiloluk bir kadın olmanın güçlüklerini artık yakından tanıyor. 31 yaşındaki Banks, kendi adını taşıyan televizyon şovu için bir günlüğün..
Hava ısınacak Bodrum'da tatilcileri gevşeten güneş, yurdun diğer kesimlerinde de yüzünü gösterecek. Soğuk ve yağışlı hava, bugünden itibaren etkisini kaybedecek, hava sıcaklığı da tüm yurtta ..
Sakıncalı kardan adam ABD'de eğitimci ve uyuşturucu karşıtları, üzerinde şaşkın bakışlı bir kardan adam resmi bulunan tişörtün peşinde.
Tersinden dünya turu Britanyalı yelkenci Dee Cafari, dünyayı 'tersten' dolaşan ilk kadın olmak için 20 Kasım'da yola çıkacak.
'Gerilla gibi yaşadım' Kız çocukları büyüyünce annelerine benzer mi, bilmem ama erkek çocukların yaşlandıkça babalarına benzediklerine bire bir şahit oluyorum. Kendimden biliyorum çünkü.
Ev alana eşantiyon: Eş Evini internette satışa çıkaran ABD'li kadın eşantiyon olarak kendini önerdi. 48 yaşındaki Deborah Hale, eve en çok para verenin eşi olacak.
Kuş gribine 62'nci kurban Endonezya Sağlık Bakanlığı, 19 yaşında bir kadının ölümüyle ülkede kuş gribinden ölenlerin sayısının beşe çıktığını açıkladı. Genç kadının sekiz yaşındaki yeğeninde ..
« 1 2 3 4 5 6