4 Kasım 2005 Cuma Günü Haberleri

4 Kasım 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Uzmanlar boşta geziyor Türkiye'de üç üniversitede lisans düzeyinde 'çocuk gelişimi ve eğitimi', 29 üniversitenin iki yıllık meslek yüksekokullarında da 'çocuk gelişimi' bölümleri var.
Yuvalara 'ağır' misafirler Malatya Çocuk Yuvası'nda bakıcı annelerin çocuklara yönelik şiddet görüntülerinin basında yer alması ve...
Kavga ihbarına giden polisler dramla karşılaştı Polis, bir kavga ihbarı üzerine gittiği evde üvey babası ve komşularının tecavüzüne uğrayan 15 yaşındaki S.O.'nun içler acısı durumuyla karşıla..
Bir SHÇEK uyanıkları eksikti Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'nda (SHÇEK) kalan gençlere tanınan memur kontenjanının suiistimal edilmesi hükümeti harekete geçirdi.
Habere bir yasak daha Malatya Çocuk Yuvası ile ilgili haberlerden sonra Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'na ait Şanlıurfa Sabancı Kız Yurdu'ndaki şiddet ve taciz iddialarıyla ilgili yay..
Bayramın bin bir yüzü var Muş merkeze bağlı Yücetepe Köyü'nde oturan 106 yaşındaki Ayşe Vural, bayramda el öptürüp, yanak öpmekten yorgun düştü.
Maganda bayram mesaisi yaptı Havaya ateş etmek için her zaman bir bahene bulan şehir magandaları bu kez bayram sabahı ortaya çıktı.
Savaş değil, sadece maytap! Yasak olmasına rağmen bakkallarda satılan maytaplar ile oynayan çok sayıda çocuk bayramı hastanede geçirdi.
Darülaceze 'cep'e girecek Büyükşehir Belediyesi Sağlık Daire Başkanlığı Kayışdağı Darülaceze Müdürü Tayfun Karali...
İste en azimli sperm Britanya'da sperm bağışı yöntemiyle doğan bir çocuk, biyolojik babasını internetten basit iki test yardımıyla buldu. New Scientist dergisinin haberine göre...
Okyanusta bir Laz takası 'Blues Seas' adlı yat Monoca Uluslararası Boat Show Fuarı'nda kendi sınıfında dünyanın en iyi üçüncü yatı seçildi.
Google'dan kütüphane İnternetin bir numaralı arama motoru Google, bazı Amerikan ve İngiliz üniversite ve kütüphanelerindeki kitapları kullanıcıların hizmetine sunduğu...
Pitt ve Jolie bilmecesi Hollywood'un gündemdeki çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin gizlice evlendiklerine dair haber Pitt'in sözcüsü tarafından yalanlandı.
Bu da kedi-köpek FM! Artık evde beslenen kedi-köpeğin de radyosu var. En azından ABD'de.
Galaksinin ortası karadelik Uzay araştırmalarında atağa kalkan Çinli astronomlar, galaksimiz Samanyolu'nun ortasında çok büyük bir karadelik olduğuna dair kanıtlar elde etti.
İstanbul'da ilk ve son konser 'Another Day In Paradise', 'In The Air Tonight', 'Something Happened On The Way To Heaven'...
ABD'de yılın kadını Pakistan'da ihtiyar heyetinin kararıyla toplu tecavüze uğrayan Mukthar Mai, ABD'de yılın kadını seçildi.
En genç editör eşini dövdü Britanya'nın en çok satan günlük gazetesi Sun'ın editörü, önceki gece pembe dizi oyuncusu eşini dövdüğü suçlamasıyla tutuklandı.
'Burda'nın annesinden veda Almanya'nın önde gelen yayınevlerinden Burda'nın kurucusu Aenne Burda, Offenburg kentinde 96 yaşında öldü.
Ölüm nedeni: Çok çalışmak Çin'de bir fabrikada 24 saat boyunca aralıksız çalışan 30 yaşındaki bir işçinin, aşırı yorgunluktan öldüğü açıklandı.
Yeniden bayram olsun Son iki haftada 5 puan kaybeden ve liderlik koltuğundan inen Galatasaray, Diyarbakır'ı ağırlıyor. Cimbom'da hedef, galip gelerek kara bulutları dağıtmak. Gençlerbirliği'n..
Operasyon 7 Aralık'ta Sarı-lacivertli yönetim 6 Aralık'taki PSV maçının ardından bazı oyuncuların gönderilmesi ve yeni transferler için düğmeye basacak . Schalke maçı F.Bahçe'nin bazı yabancı..
Fransız kalmadılar Nicolas Anelka'nın F.Bahçe'deki başarısı, Fransa Milli Takımı ile arasındaki buzları eritti. Yıldız futbolcu, üç yıl aradan sonra yeniden milli takım kadrosuna çağrıldı... ..
Başbakan Erdoğan, İstanbul'da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Marmara İlahiyat Vakfı Camii'nde kıldı. Üsküdar Emniyet Mahallesi'ndeki konutundan saat 06.10'da çıkarak Marmara İ..
« 1 2 3 4