2 Kasım 2005 Çarşamba Günü Haberleri

2 Kasım 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Piyerloti’ye teleferik rüyası gerçek oldu İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan teleferik, Eyüp'te hizmete açıldı. Eyüp Belediyesi sınırları içinde yer alan teleferik Pi..
Fatih Üniversitesi mezunları iftarda buluştu Fatih Üniversitesi mezunları iftar yemeğinden buluştu. Üniversite'nin Büyükçekmece'de bulunan merkez kampüsünde gerçekleştirilen iftar yemeğine y..
‘Ölümü yaklaşan çocuk son gününde evinde olmalı’ İstanbul Üniversitesi (İÜ) Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Rejin Kebudi, ölüm döşeğindeki çocukların son günlerini hastane yerine evinde..
Yasaklı çocuklar ilk çikolatalarını bayramda yiyecek Ellerini uzattıkları her kurabiye, pasta, bisküvi ve çikolatada ‘sana yasak’ cevabını alan çölyak ve fenilketanuri (PKU) hastaları bu bayr..
‘Kardeşlik kervanı’ 7 bin 454 kilometre yol aldı Bayrampaşa’ya Balkanlar Kültür Merkezi fikrini konuşurken bir anda Bereket Kervanı’na dönüşen proje sonunda Balkanlar’da 7 ülkenin 25 şehrinde..
MÜSİAD örnek projesinin ilk mezunlarına sertifika Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)’nin örnek projesi olarak gösterilen, Kıraç beldesindeki işsiz gençlere yönelik iş garantil..
Başakşehir halkı Pakistan için tek yürek Başakşehir Platformu, Pakistan depreminde yetim kalan çocuklar yararına iftar yemeği düzenledi.
Doğalgazın fiyatı 500 bin liraya dayandı İstanbul’da doğalgazın metreküp fiyatı, bugünden itibaren KDV dahil 494 bin 863 lira oldu.
Darülaceze sakinleri ziyaretçi bekliyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kayışdağı Darülaceze sakinleri, Ramazan Bayramı’nda İstanbulluların ziyaretini bekliyor.
Sivil Savunma Koordinasyon Merkezi, yeni yerinde sivil örgütlere açılıyor Bakırköy’de Atatürk Hava Limanı yolu üzerindeki yeni binasına taşınmaya hazırlanan merkez, bundan sonra doğal âfet ça..
"Keloğlan Kara Prens’e Karşı" 6 Ocak’ta vizyona girecek Keloğlan’ın ilginç hikâyesi ve maceralarıyla beyazperdeye çıkacağı "Keloğlan Kara Prens’e Karşı" adlı film, 6 Ocak 2006’da gösterime gi..
Kısa filmciler, METRO kalkıyor! METRO Group’un, TÜRSAK Vakfı’nın danışmanlığında düzenlediği "3. METRO Group Kısa Film Yarışması’’ için, başvurular, 9 Kasım’da sona eriyor.
Biraz daha yaklaşmadan göremezsiniz Çocuk düşlerine, sokak oyunlarına, çizgi film kahramanlarının çevrede dolaştığı yıllara biraz yaklaşmaya ne dersiniz?
İslam bilginlerinin yüzlerce icadı için İstanbul’da müze kurulacak Müslüman bilim adamlarının 800 icadını sembolik hale getirip Frankfurt’ta sergileyen Prof. Dr. Fuat Sezgin’in çalışması, dün..
Zaman’ın iftarı, Ereğlili gazetecileri buluşturdu Ereğli'de görev yapan basın mensupları, Zaman Gazetesi Ereğli Temsilciliği'nin iftar yemeğinde buluştu.
Schalke: 2 Fenerbahçe: 0 Şampiyonlar Ligi (E) Grubu maçında Schalke 04, Fenerbahçe'yi 32'inci dakikada Kuranyi ve 90'ıncı dakikada Sand'ın attığı gollerle 2-0 mağlup etti.. Son haftalarda ald..
Şener: "Tüm taraflar arasında görüş birliği var" Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Ekonomik ve Sosyal Konsey (ESK) Toplantısı'na katılan tüm tarafların, sosyal güvenlik a..
2 yıllık görev yasağı Fon Kurulu Başkanı ve üyeleri, Fon'a devredilen kuruluşlar ve bunların ortaklıkları ile Fon'un satışını yaptığı kuruluşlarda, görevlerinden ayrılmalarını izleyen 2 yıl i..
Bankacılıkta 3 aşamalı önlem Bankacılık Yasası, bankalar için ''düzeltici'', ''iyileştirici'' ve ''kısıtlayıcı önlemler'' olmak üzere 3 aşamalı bir sistem öngörüyor. Yeni yasaya göre, faaliye..
« 1 2 3 4 5 6 7