17 Kasım 2005 Perşembe Günü Haberleri

17 Kasım 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Karadeniz'de bir volkan Dokuz Eylül Üniversitesi Deniz Bilimleri ve Teknolojileri Enstitüsü'ne ait 'Piri Reis' araştırma gemisi, Sinop-Samsun açıklarında, yüzeyden yaklaşık 700 metre derinde ..
Türk çocuklarının dünyası İzmir'in göbeğinde, saat 20.00 ile 21.30 sularında bıçak tehdidiyle iki kişiyi soyanların, 17 yaşında çocuklar olduğu anlaşıldı. Çocuk Şubesi'ne teslim edilen zanlıl..
10 bin YTL'lik altınla kaçtılar Körfez ilçesinde bir kuyumcu dükkânına gelen yaşları 11-14 arasında değişen üç çocuk 10 bin YTL değerinde altın çalıp kaçtı. Yarımca semtinde Mimar Sinan Mahal..
1. sınıf restorana 360 YTL'lik 'kötek' Samsun'da yakalanan kötek balığı, kilosu 40 YTL'den tezgâha çıktı. Balıkçı Rasim Ergül, 360 YTL'lik köteği ancak birinci sınıf restoranlara satabilecekl..
Bu okulda öğretmenlik cesaret işi Eğitim yılının başından bu yana, Menemen Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi'nde dört eğitimci saldırıya uğradı. Son olarak öğretmen 45 yaşındaki Ayhan ..
Kore gazisi: Kapkaççılar harpten beter 75 yaşındaki Kore gazisi, 15 gün içinde iki kez kapkaççıların saldırısına uğradı. Son saldırıda sol kalçası ve bacağı kırılan gazi Cemil Demiröz, kapkaç..
Kalaycı'nın katil zanlısı tutuklandı İstanbul Üniversitesi (İÜ) Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Necip Göksel Kalaycı'nın katil zanlısı olarak gözaltına alınan Yu..
4 yıldır deniz tutuyor Jane Houghton isimli Britanyalı bir kadını, çıktığı gemi yolculuğunun üzerinden dört yıl geçmesine rağmen hâlâ deniz tutuyor! 2001 yılında eşi ve...
Üstsüz Aniston pek 'zarif' Brad Pitt'ten boşanarak zor bir yıl geçiren Jennifer Aniston, erkek dergisi GQ'ya verdiği üstsüz pozla 'Yılın Kadını' seçildi. Üzerinde sadece bir kot şort bulunan ..
Çin, kuş gribini itiraf etti Çin, ilk kez ülkede insanlarda kuş gribi hastalığı görüldüğünü ve üç kişinin bu hastalıktan öldüğünü teyit etti. Vakalardan ikisi ülkenin kuzeyindeki Hunan, biri ..
Şans Topu''nu üç kişi bildi Şans Topu'nun bu haftaki çekilişinde 5+1 bilen üç kişi 156 bin 911 YTL 65'er YKr ikramiye kazandı. 231. Hafta çekilişinde, 5 bilen 26 kişi bin 873 YTL 5'er YKr...
Tansiyon için diyet reçetesi Karbonhidratın azaltıldığı, protein ya da bitkisel yağlarla desteklenmiş diyetler kolesterol ve tansiyonu düşürüyor.
Madonna köklerine döndü Madonna, 22 yıl önce ilk sahne deneyimini yaşadığı Koko Club'da anılarını tazeledi.
Hâlâ dünyanın en etkili erkeği Bill Clinton'a 'dünya başkanı' benzetmesi... Erkek dergisi Esquire, eski ABD Başkanı Clinton'ı 'Dünyanın en etkili erkeği' seçti.
« 1 2 3 4 5 6