15 Kasım 2005 Salı Günü Haberleri

15 Kasım 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kızılay, hastalara kan bulma çilesini bitirecek Türk Kızılay Derneği Genel Başkanı Tekin Küçükali, Sağlık Bakanlığı kendilerine yetki verdiği takdirde 2006 yılının yedinci ayına kadar Türkiye..
Vestel'in Moskova fabrikası yandı Vestel'in Rusya'daki televizyon ve çamaşır makinesi fabrikalarının bulunduğu 23 bin metrekarelik binada çıkan yangında, televizyon üretiminin yapıldığı bölüm..
Her fikre prototip yapıyor ABİGEM, KOBİ'lerin en büyük sorunları arasında yer alan ürün geliştirmeyi çözmeyi hedefliyor. Mart 2002'de başlayan iş geliştirme merkezleri projesinde son 4 aya gi..
Garanti'nin dev kumbarası sosyal yaraları saracak Garanti Bankası, sosyal sorumluluk bilinciyle bu yılın sonunda tedavülden kaldırılacak madeni paraların toplanacağı dev bir kumbara tasarladı..
'Sizde para, bizde fırsat var' Bahreynli işadamlarını Türkiye'de yatırıma çağıran Başbakan Erdoğan, "Elinizdeki nakit iyi değerlendirilmeli. GAP'a gelin" dedi. Başbakan Tayyip Erdoğan, Bahrey..
Balduk gözyaşlarıyla uğurlandı Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Balduk'un ağabeyi son yolculuğuna uğurlandı. Uzun süre Ankara'da tedavi gören ve yakalandığı amansız hastal..
Makinelerin efendisi 14 yıl önce Arçelik'ten emekli olan Ayşan Dalkılıç, Arçelik, Vestel ve Bosch'un buzdolaplarını yapan makineleri üretti. İTO, Dalkılıç'a 'Kadın Girişimcilik' ödülünü verdi..
Doğu-batı uçurumu AB ile değişecek DİE'nin harcama verileri doğu batı uçurumunu bir kez daha ortaya koydu. İstanbul'da bir hane, harcamalarının yüzde 3.1'ini eğitime ayırabilirken Güneydoğu'd..
Vakıf'a 7.1 milyar $ getirdiler Yabancı, Vakıfbank hissesi satın almak için adeta sıraya girdi. 5.9 katlık rekor taleple karşılaşılan halka arzda 1.3 milyar dolar hasılat elde edildi Yüzde 25..
Tek kalemle Türkiye rekoru Türk Telekom'un Oger'e devri dün tamamlandı. 6.5 milyar dolarla Türkiye tarihinin tek kalemdeki en büyük özelleştirmesi için Hariri ve Unakıtan 30'a yakın belgeye i..
« 1 2 3 4 5 6 7