6 Haziran 2005 Pazartesi Günü Haberleri

6 Haziran 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tunceli’de pusu: 4 şehit, 1 yaralı Tunceli’nin merkeze bağlı Çiçekli Köyü yakınlarındaki dağlık kesimde PKK’lı teröristlere yönelik operasyon yapan Tunceli 4. Komando Tugayı’na bağlı tim önce..
Hatırayı kurtarın Marmaris'te adı 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’la özdeşleşen Okluk Koyu’ndaki Devlet Konukevi çürümeye terk edildi. Birinci derece doğal SİT kapsamında olan ve muhteşem doğal ..
Katliama dur Hürriyet’in gündeme taşıdığı, avlanmanın haftada 3 günden 5 güne çıkartılması kararı Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe’ye takıldı. Kararın iptal edileceğini belirten Pepe, ‘Merkez..
Kolejli de İHL’li de canımızdır AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ülke çocuklarını kamplara ayırmaya kimsenin hakkı bulunmadığını belirterek, ‘Bu ülkenin liselisi de kolejli..
‘Baba Beni Okula Gönder’ kampanyasına destek Korsan albümlere savaş amacıyla son albümü ‘Kelebeğin Şansı’nı alanlar arasından bir kişiye çekilişle son model otomobil vereceğini açıklayan Kaya..
David Beckham yine yakalandı Çapkınlıkları yüzünden evliliği kopma noktasına gelen ünlü İngiliz futbolcu David Beckham’ın ‘News of The World’ gazetesinin dünkü sayfalarında yayınlanan yeni fo..
Zsa Zsa Gabor kızını dava etti 1950’li yılların efsanevi sinema yıldızı Zsa Zsa Gabor, dokuzuncu kocası Frederic Prinz von Anhalt’la birlikte, tek kızı olan Francesca Hilton’u, imzasını takli..
55 milyon kilometre öteden kurtarıldı Yaklaşık beş hafta önce kuma saplanan NASA’nın Mars gezegenine gönderdiği uzay aracı Opportunity, mühendislerin çabaları sonunda Dünya’dan manevrayla kum..
Yedi kıtada en yüksek 7 zirve yapan en genç dağcı 21 yaşındaki İngiliz Jake Meyer, Everest’e tırmanan en genç İngiliz dağcı unvanını kazanırken aynı anda, 7 kıtada en yüksek 7 zirveye arka ar..
Video ekranlı gözlük France Telecom, Paris’te düzenlenen teknoloji fuarında içinde bir çift video ekranı barındıran gözlüğü tanıttı. Teknoloji harikası gözlük cep telefonundan aldığı görüntüy..
Liseli gençlerin muhteşem gösterisi Türkiye’nin en çok satan gençlik ve müzik dergisi ‘Blue Jean’ tarafndan bu yl ilki gerçekletirilen ‘Soundcheck Liselerarası Müzik Yarışması’nda şampiyonlar..
Uygun eşler aynı eğitim seviyeliler İngiltere’de yapılan yeni bir araştırma, en uygun eşlerin, aynı sınıftan ya da aynı gelir düzeyinden değil, eğitim seviyeleri aynı olanlar arasından çıktığ..
Uludağ, artık Koç'a emanet Milli parkların plan ve tahsis yetkisi Kültür ve Turizm Bakanlığı'na geçtiReferandum çıkışı CHP'yi kızdırdı
'Türbanlı cumhurbaşkanı olur' 9. Cumhurbaşkanı Demirel, türban takan bir kadının cumhurbaşkanı seçilebileceğini belirtti. Demirel, "Meclis öyle birini seçse, bugünkü hukuk sistemi içinde buna..
İnatçı Detroit NBA'de Doğu Konferansı final serisinde Detroit Pistons ile Miami Heat arasındaki müthiş mücadelede altıncı maçı 91 - 66 kazanan ev sahibi Detroit seriyi 3 - 3'e getirdi. Son şa..
Her şey 2012 için Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC), 2012 Olimpiyat Oyunları'nı düzenleyecek şehri bugün Singapur'da açıklayacak. Londra, New York, Madrid ve Moskova ile 2012'ye aday olan..
Havuz problemi! Üç ana branştan biri olan yüzmede çağın gerisinde kalmamızın nedenlerini araştırdık ve otoritelere sorduk. Ortaya çıkan ortak görüş umut kırıcıydı: Bu çarpık sistemle uluslara..
Loeb 5. viteste Antalya'da dün sona eren Dünya Ralli Şampiyonası'nın 7. ayağı olan Türkiye Rallisi'ni, geçen yılın birincisi Sebastien Loeb kazandı. Citroen'in Fransız yıldızı böylece bu sezo..
Komşu'da bayram Yunanistan Milli Takımı'nın, İnönü Stadı'ndan 1 puan çıkarması, Komşu'da yüzleri güldürdü. Gazeteler, Ay-Yıldızlı ekibimize karşı çok dirençli oynayan takımlarını "Boğaz'ın ko..
'Kalmak isterim' Galatasaray formasına Teknik Direktör Hagi döneminde bir türlü kavuşamayan Hakan Yakın, yeni hocadan haber bekliyor. Yıldız futbolcu, önümüzdeki sezonda da Sarı-Kırmızılı tak..
Madde madde YENİ TCK (1) Soykırımcılar da yargılanır TCK'nın, Türk yargısına 'evrensel yetki' veren hükmü çok tartışılacak: Soykırım, işkence, fuhuş, uyuşturucu madde ticareti gibi suçlar, y..
« 1 2 3 4 5 6 7