19 Haziran 2005 Pazar Günü Haberleri

19 Haziran 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Panzer, Tunus'u ezdi: 3-0 Konfederasyon Kupası'nın dünkü A Grubu randevusunda ev sahibi Almanya, Afrika temsilcisi Tunus'u son 16 dakikada bulduğu üç golle devirdi, farklı galibiyeti Ballack,..
10 numara Bolivya'dan Ülkenin futbol ilahı olarak kabul edilen Gutierrez, Galatasaray ile her konuda anlaştıklarını ve haber beklediğini söylediZurawski kaçtı!
'İkisi de akıllı olsun' Beşiktaş, yabancı kontenjanını açmak için Juanfran ile Ronaldo'yu göndermek için çırpınırken, Siyah-Beyazlılar'ın yöneticisi Bülent Deriş, iki futbolcuya da sert çıktı..
Büyükşehir'den basket potası İzmir Büyükşehir Belediyesi, okullarda sürdürdüğü çalışmalara yenisini ekledi. Öğrencilerin yaz tatilinde boş zamanlarını spor yaparak geçirmeleri için 13 okulun ..
DSP, üye avına çıktı DEMOKRATİK Sol Parti (DSP) İzmir'de partiye ilgiyi artırabilmek için toplantı salonunu sivil toplum örgütlerine ücretsiz tahsis edecek. Salonu kullananlar da partiye üye ..
İşte yılın babası İZMİR'İN Balçova Belediyesi, eşi öldükten sonra 20 yıl boyunca zihinsel engelli kızına bakan, 81 yaşındaki Ahmet Yılmaz'ı "yılın babası" seçti. Başkan Mehmet Ali Çalkaya, ai..
Yüzen köşk denizde Marmaris'in Söğüt Köyü'ndeki tersanede yapılan 44 metre uzunluğundaki "Bahriyeli C" guleti denize indirildi. Düzenlenen törene Marmaris Liman Başkanı Erol Kayalı ve Deniz T..
Müdürümüzü geri istiyoruz Özgiller Dalan İlköğretim Okulu Müdürü tayin edildi. Veliler protesto etti, "vazgeçilsin" dediHavaalanına asfalt
Çeşme bu yaz daha güvenli ÇEŞME'DE sezon açıldı. Yurtiçinden ve yurtdışından turist yağdı. Nüfus 300 binlere ulaştı. İzmir Emniyet Müdürlüğü, her yıl olduğu gibi bu yaz da ilçeye takviye ekip..
Haftaya açılış var İzmir Valiliği'nce Balçova Termal Tesisleri'nde yaptırılan kentin ilk su parkı Aquacity, 25 Haziran Cumartesi günü kapılarını açıyor. Toplam 40 bin metrekarelik alanda kur..
Helikopter hızır gibi yetişiyor DENİZLİ Orman Bölge Müdürü Adem Oklu, önceleri yılda ortalama 300 hektar ormanlık alanın yandığını, helikopterle müdahale sonucu bu rakamın 100 hektara kadar d..
Piriştina anısına ÇİĞLİ Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun 'Dünyanın Bütün Renkleri' adlı oyunu, ölümünün birinci yıl dönümünde, merhum başkan Ahmet Piriştina anısına İsmet İnönü Kültür Merkezi'n..
Flamingo cenneti İzmir Kuş Cenneti, bir rekora imza attı. Bölgeye yumurta bırakan flamingo ve tepeli pelikanların sayısında artış oldu. 6 bine ulaştıTarihi Aynalı Çarşı yeniden yaratılıyor
Eyleme ÖSS arası İZELMAN şoförleri bugün yapılacak sınav nedeniyle işi yavaşlatmayacak. Otobüsler normal hızlarında seferlerini yapacak. Amaç, öğrencileri sıkıntıyı düşürmemekAya Yorgi Yolu y..
Karikatür Oscarları veriliyor XXII. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'na 90 ülkeden 1199 sanatçı katıldı. 44 ülkeden 200 sanatçının çalışması, 20 Haziran'da Antalya IC Hotels Green..
'Protez elimi geri verin' Bursa'nın Keles ilçesinde yaşayan Celalettin Yaşlı (37), Bağ-Kur'dan 2000'de aldığı, ancak 3 yıl önce protezi satan firma hakkında yürütülen soruşturma çerçevesinde ..
Kitabını genç kuşak için yazdı Turgut Özakman, Kurtuluş Savaşı'nı anlattığı, 2 ayda 6 baskı yapan kitabı "Şu Çılgın Türkler"i, "O günlerde jet uçağı yok muydu?" diye soran gençler için yazdığ..
RTÜK’ün yorumu TV’leri mafyaya bırakır Televizyon Yayıncıları Derneği (TVYD) Başkanı Nuri Çolakoğlu, Doğan TV’nin (DTV) hisselerinin Deutsche Bank’a (DB) satılmasına karşı çıkan Radyo ve Tele..
Memura ‘rüşvet almam’ sözleşmesi Kamu görevlilerinin 12 Temmuz’a kadar imzalamaları gereken ‘Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi’ bazı kamu kurum ve kuruluşlarında imzaya açıldı.
Patron babalara ‘Aile Anayasası’ ASO, üyelerine Babalar Günü hediyesi olarak ‘Aile Anayasası’ sundu. Aile ile şirketlerin ilişkilerinin düzenlenmesini öngören anayasa, kurumsallaşmayı öne çık..
Üçüncü dalga Ali Balkaner’i vurdu TMSF, batık banka patronlarından Uzanlar ve Erol Aksoy’un ardından Ali Balkaner’in de şirketlerine el koydu. Yurtbank davası nedeniyle 34 yıl 7 ay hapse çarp..
Sorunlar çözülmüyor kafamız karışıyor İstanbul Sanayi Odası Başkanı (İSO) Başkanı Tanıl Küçük, Türkiye’de son 3 yılda makro ekonomik istikrar yönünde çok önemli kazanımların elde edildiğini a..
Türkiye’de ürettiğimiz otobüs Çinliye Maybach gibi görünür DaimlerChrysler Yönetim Kurulu Üyesi Wolfgang Diez, ‘İstanbul Hoşdere’deki otobüs fabrikamız üstün kaliteli üretim yapıyor. Burada ü..
« 1 2 3 4 5 6 7 8