15 Haziran 2005 Çarşamba Günü Haberleri

15 Haziran 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kylie Minogue henüz iyileşmedi Ünlü Avustralyalı pop divası Kylie Minogue meme kanseri olduğu için geçen ay geçirdiği ameliyat sonrası tamamen iyileştiğine dair çıkan haberleri yalanladı ve ‘..
AKP’li başkandan Tatlıses’e 1 koli rakı Tekirdağ Belediyesi tarafından bu yıl 41’incisi düzenlenen Kiraz Festivali etkinliklerinde, ünlü türkücü İbrahim Tatlıses Barış ve Özgürlük Parkı’nı do..
Mezuniyette aile saadeti Ünlü şovmen M. Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil, Bilkent Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi’sinden mezun oldu. Mezuniyet törenine, Erbil’in yanı sıra, eşi Tuğba Erb..
Şili’de 7.9 büyüklüğünde deprem Güney Amerika ülkesi Şili’nin kuzeyinde And Dağları’nda Iquique’de önceki gece 7,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Simpson gibi kurtuldu Michael Jackson’ın cinsel tacizde bulunduğunu gösteren kanıtlar çok belirgindi, ancak milyonlarca dolara tutulan yetenekli avukat ekibi, tüm hünerini gösterip, müvekkili..
Fidyecilerden hediye Irak’ta 157 gün rehine tutulduktan sonra serbest bırakılan Liberation gazetesi muhabiri Florence Aubenas yaşadıklarını anlattığı gazetedeki sütununda rehinecilerin kendis..
Gurur duyuyoruz Kosova’daki Türk Taburunun doktor ve hemşireleri haftada bir gün, Prizren’deki Emekliler Derneği’nde Kosova halkının ücretsiz muayene ve tedavisini üstleniyor.
Almanla birlikte diye kız kardeşini öldürdü Wiesbaden’de yaşayan 24 yaşındaki Ali Karabey, bir Alman genciyle birlikte olduğu gerekçesiyle kız kardeşi Gönül’ü öldürdü. Gece yarısı teslim olan..
Acem Tekno İran’da cuma günü yapılacak cumhurbaşkanlığı seçiminin adayları genç oyları çekmek için tekno müzikten cinsel içerikli diyaloglara kadar her yola başvuruyor. Çünkü 67 milyonluk nüf..
Fransız şovu 29 Mayıs tarihinde yapılan referandumda çıkan ‘hayır’ oyuyla büyük hezimete uğrayan Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac, halkoyu bozgununu örtbas etmek için İngiltere ve Türkiye’..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9