14 Haziran 2005 Salı Günü Haberleri

14 Haziran 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Ata’nın mesajı tüm dünyada geçerli TBMM’yi ziyaret eden Hindistan Halk Temsilciler Meclisi Başkanı Somnath Chatterjee, Mustafa Kemal Atatürk’ün mesajının halen bütün dünyada geçerli olduğunu ..
Nezarethaneye 24 saat kamera İstanbul’da 17 Haziran’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmi açılışı yapılacak olan Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu’nun (MOBESE) bileşenlerinden ..
19 kişinin tecavüz mağduru ‘ölü’ getirildi Mardin’in Ömerli İlçesi’nde geçen yıl para karşılığı 19 kişiyle birlikte olduğu iddiasıyla gündeme gelen ve bir süre Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’n..
13 yaşında ‘aile rızasıyla’ evlendiler Kız çocuğu F.A. ile A.A. kaçtılar. Şikayet üzerine karakola alındılar. Ailesi, ‘A’yı istiyorum’ diyen F’yi evlatlıktan reddetti. A’nın ailesi ise çocukl..
Lübnan’a gidiyor Başbakan Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere yarın Lübnan’a gidiyor. Erdoğan ve beraberindeki heyet, yarın saat 17.00’de Beyrut’a hareket edecek.
Gamze Üsteğmen’i görünce pilot olmak istediler Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı, başarıyı takdir ve teşvik etmek amacıyla gezi düzenledi. Geziye Kayseri’den katılmaya hak kazanan 7’nci sınıf ..
Meclis parkında mangal partisi TBMM’de, çiğ köfte partisiyle yıllar önce gündeme damgasını vuran milletvekilleri, pazar akşamı da Meclis’e ait parkta ‘mangal partisi’ düzenledi. TBMM Sağlık, ..
Genelkurmay’dan Bosna turu Genelkurmay Başkanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri Barış Birliği’nin, bölgeye ilk adım attığı 1999’dan beri Mehmetçik’in Bosna ve Kosova’da yaptığı etkinlikler ve gerç..
Düzgün çalınmayan İstiklal Marşı koltuğundan etti Sivas Belediyesi Eğitim ve Kültür Müdürü Ömer Gedikli, hafta sonu düzenlenen ve Devlet Bakanı Abdüllatif Şener’in de katıldığı törende İstikl..
Vekil korosuna BM talip oldu Birleşmiş Mirleşmiş Milletler, Ankara’da mülteciler için düzenleyeceği etkinlikte AKP’nin milletvekilleri korosunun da konser vermesini istedi.
Gazeteciye TCK 159’a göre 3 yıl hapis istemi Genelkurmay Başkanlığı’nın suç duyurusu üzerine gazeteci Rahmi Yıldırım hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Yeni TCK’nın yürürlüğe ..
Evine giren hırsız mücevherleri çaldı Halil Bezmen’in eski eşi Selma Türkeş’in (Bezmen) Bebek’teki dairesi, kimsenin evde olmadığı sırada soyuldu. Bebek, Arifi Paşa Korusu, Gogen Apartmanı’nı..
Prenses Victoria Ankara’da Başbakan Tayyip Erdoğan, Türkiye’yi ziyaret eden İsveç Veliaht Prensesi Victoria onuruna akşam yemeği verdi. Erdoğan ve Victoria, Başbakanlık Resmi Konutu’nda kısa ..
Gıda sektöründe 10 bin kaçak işletme Yaklaşık üç yıldır tüketiciyi sağlıksız ve sahte gıdalara karşı bilinçlendirip korumaya çalışan Uğur Dündar ve Arena ekibi, Hürriyet’te ‘Gıda Terörü Dosya..
Domates yasağı erken seçimden daha önemli Hükümet sözcüsü Cemil Çiçek, Bakanlar Kurulu toplantısından sonra bir soru üzerine ‘Gündemimizde erken seçim yoktur’ dedi. Çiçek bu sorunun, yaş sebz..
KKTC'den Rusya Federasyonu'na nota Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, St. Petersburg'da dün yapılması planlanan KKTC turizmini tanıtım toplantısını, Rumların itirazları sonucu engelleyen Rusya Fe..
« 1 2 3 4 5 6 7 8