11 Haziran 2005 Cumartesi Günü Haberleri

11 Haziran 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İtalyan Pierluigi Collina hakemliği bırakıyor Dünyanın en başarılı futbol hakemlerinden biri kabul edilen İtalyan hakem Pierluigi Collina, 18 Haziran’da Bologna ve Parma arasında yapılacak ma..
Eleme maçlarına ağustos ayına kadar ara verildi 2006 Dünya Kupası Grup Eleme maçlarına ağustos ayında oynanacak maçlarla devam edilecek.
A Genç Milli Takımımız bugün Çin ile karşılaşıyor 15. Dünya 20 Yaşaltı (A) Gençler Futbol Şampiyonası finalleri, dün Hollanda’da başladı. 4’erli 6 grupta tek devreli lig usulüne göre yapılaca..
Paris-Londra gibi olup turizmi patlatalım Yunanistan’ın en köklü otel zincirlerinden Capsis Ailesi’ne ait Capsis Otelleri’nin varisi ve Satış-Pazarlama Müdürü İrini Varda, Türkiye ve Yunanist..
Amiral gemimizi bırakmadık Atatürk Havalimanı dış ve iç hatlar işletme ihalesini 2 milyar 950 milyon dolara Tepe-Akfen ortaklığı kazandı. TAV Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, ‘Atatürk Haval..
İmar'da ‘belgeleri yok et’ mektubu El koyulan İmar Bankası’nı zarara uğrattıkları gerekçesiyle, kırmızı bültenle aranan Kemal, Yavuz ve Hakan Uzan’ın da yargılandığı davada, sanıklardan Yeşim..
Klazomenai’yle ABD’de büyük ödül aldılar Greenactive, Amerika Halkla İlişkiler Topluluğu PRSA’nın (Public Relations Society of America) Silver Anvil Ödülü’nü Unilever Komili için hazırladığı ..
Bosch Otomotiv’den Bursa’ya 130 milyon Euro daha geliyor Bursa’da bulunan üretim tesislerine geçen yıl 100 milyon Euro yatırım yapan Bosch’un Otomotiv Grubu’nun Başkanı Bernd Bohr, Türkiye iç..
TSE yüzünden tehdit mesajları alıyoruz TSE’deki yolsuzluk konusunda ellerinden geleni yaptıklarını ancak rüşveti tam olarak yakalayamadıklarını söyleyen Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, T..
Turizmci ve balıkçıların ‘ada’ kavgası 2000 yılında su ürünleri potansiyel üretim alanı ilan edilen Bodrum Salih Adası balıkçılarla turizmcilerin arasını açtı. Turizm Bakanlığı’nın 5 yıldır b..
Turkcell devler liginde Microsoft’u bile geçti Turkcell, BusinessWeek’in ‘En İyi 100 Bilişim Şirketi’ sıralamasında, Microsoft, Nokia, Yahoo gibi devleri geride bırakarak 14’üncü oldu. Geçen ..
Kızılay Akmerkez’e rakip olacak Kızılay Başkanı Tekin Küçükali, ‘Elimizde 4 bin 500 tapu var, bu atıl kapasiteyi harekete geçirerek kuruma düzenli gelir sağlayacağız’ dedi. Küçükali, İstanbul..
« 1 2 3 4 5 6 7