1 Haziran 2005 Çarşamba Günü Haberleri

1 Haziran 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AKP grubunda ‘Afrika Sineği’ krizi Rusya'nın ‘Afrika Sineği’ni gerekçe göstererek Türkiye’den yaptığı meyve ve sebze ihracatını durdurması, AKP’nin dün Başbakan Tayyip Erdoğan başkanlığında t..
2020’de büyük boy gazete kalmayacak Tabloid gazete furyası, basılı medyanın ölümünün kaçınılmaz olduğu iddialarını çürüten bir gelişme olarak gösterildi. Seul’de yapılan ve Asya’da bugüne kad..
Yargıtay: Demirel’i en az 12 yılla yargılayın Yargıtay Ceza Genel Kurulu’ndan dün Yahya Murat Demirel’e kötü haber geldi. Genel Kurul, ‘dolandırıcılık’ suçundan yargılanan Demirel’in davasını..
100 milyon dolara 7 yıldızlı kule yapacaklar Yedi yıldızlı otel kalitesinde hizmet verecek olan Kempinski Residence’ın 27 katlı ikiz kuleleri Esentepe’de inşa ediliyor. 100 milyon dolara malo..
Euro iyice zayıflıyor Fransa'daki referandumdan çıkan ‘AB Anayası’na hayır’ sonucunun Euro’ya etkisi tatildeki piyasaların açılmasıyla birlikte görüldü. Gelen yüklü satışlar sonrası Euro dola..
Borsa havuzu kapattı İMKB’nin biri kapalı iki havuzu ‘devlet istemediği’ gerekçesiyle dün kapandı. Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, konuyu gazeteden izlediğini açıkladı. Şener, sosyal te..
Erdoğan’la ‘ikinci adam’ pazarlığı Türk iş dünyasının iki etkin kuruluşu TOBB ve TÜSİAD, Başmüzakereci Ali Babacan’ın yardımcısı olacak temsilcinin kendilerinden olması için yarışıyor. Başbak..
Çekler de ‘Piyano Adam’ı sahiplendi İngiltere’nin Sheerness sahillerinde 7 Nisan’da bulunan ve hiç konuşmayan, sadece bir piyano resmi çizen esrarengiz Piyano Adam’ın, Çek Tomas Strnad olduğu..
Köpeğinin kulaklarını kesen Türk’e 600 Euro ceza verildi Berlin’de Charlottenburg İdari Mahkemesi, 12 haftalık ‘Benno’ adlı Rottweiler cinsi köpeğinin kulağını herhangi bir uyuşturucu iğne ya..
Tarihi ziyarete jest Yunanistan’a gidecek ilk Kara Kuvvetleri Komutanı Org. Büyükanıt’ın ziyareti öncesi Atina jest yaptı. Yunan Harp Okulu’nda Türk bayrağını tahrip eden zanlının yakalandığı..
Derin gırtlak FBI ajanıymış ABD’de eski başkan Richard Nixon’un devrilmesine yol açan Watergate skandalını gazetecilere bildiren ‘derin gırtlak’ adlı haber kaynağının, eski bir FBI görevlisi ..
Kıbrıs’a BM sansürü BM, Kıbrıs’ta dolaylı görüşmelere başlayan Kofi Annan’ın yardımcısının temasları tamamlanana kadar açıklama yapmama kararı verdi. Gizlilik kararı, Rum Lider Papadopulos’un..
Gözler Hollanda’da Fransa’da yaşanan hayal kırıklığının ardından gözler Hollanda’nın referandumuna çevrildi. Bugün AB anayasasını oylamak için sandık başına gidecek olan Hollandalıların da ‘h..
"KATİL DOĞANLAR" ORİJİNAL DVD 12 YTL'DEN SATIŞTA... OLIVER STONE'DAN KAÇIRILMAYACAK BİR BAŞYAPIT! TIKLAYIN... Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 taksit fırsatıyla !..
NOKIA 9500 COMMUNICATOR Nokia Güvencesi Bir Tıkla Karşınızda !! HSBC Advantage Kredi Kartı ile Peşin Fiyatına 8 Taksit !!
Kayahan’ın kampanyası 4 Haziran’da bitiyor Kayahan, korsana karşı bir savaş başlatmış ve son albümü ‘Kelebeğin Şansı’nı alanlar arasından bir kişiye çekilişle son model otomobil vereceğini aç..
Annem, Emel Sayın’ı babamdan hep kıskandı MİT Raporu’na kadar uzanan Semra Özal ile Emel Sayın arasında yaşanan gerginliğin asıl nedenini, Zeynep Özal çok ses getiren ‘Bir Kadın, Birkaç Hayat..
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9