4 Eylül 2005 Pazar Günü Haberleri

4 Eylül 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Rakı, Avrupa’ya bile pahalı geldi Mey İçki’nin Avrupa’daki dağıtımını yapan Drinks&Food’un Başkanı Michael Bouchette, ‘12 Euro’luk rakı Avrupalı tüketici için pahalı bir içki’ dedi. Rakıyı ‘A..
Kredi kartında Avrupa rekoru kırdık Türkiye’deki toplam 73 milyon kredi ve banka kartının yanısıra, Türkiye’ye gelen turistlerin kartlarına da hizmet veren Bankalararası Kredi Kartları Merkez..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Süper kurtarıcılar Gelecekte felaketzedelerin imdadına koşacak 11 yeni yavru doğdu. Akdeniz Kurtarma Arama Derneği ..
Orbay’dan kuş fotoğrafları sergisi TRT için çeşitli belgeseller çeken Fatih Orbay, Arkeoloji Müzesi’nde ‘Türkiye’nin Kuşları’ başlıklı fotoğraf sergisini açtı. Sanat ve doğa severlerle 18 yıl..
Kaş-Meis dostluğuna Antalya’nın Kaş İlçesi’nde 7 yıldır yapılan Likya Kaş Kültür ve Sanat Festivali bu yıl ilk kez Yunanistan’ın Meis Adası’yla birlikte düzenlendi. Sabah saatlerinde Kaş Bele..
Karaciğer nakliyle yaşam armağanı New York Dergisi’nin ‘En İyi 10 Doktor’ arasında gösterdiği cerrah Prof. Dr. Şükrü Emre, ünlülerin avukatı Dinçer Eskiyerli’ye ‘yaşam armağan etti’. Kullandı..
Doktorun sır ölümü Kadın doğum uzmanı Fatma Yaşar Başaran’ın ölümünün üzerinden bir yıl geçti. Banyosundaki kalorifer peteğine asılmış bulunan doktorun ölüm nedeninin intihar mı, yoksa cinaye..
Mektuplarını ‘arama’ içerik kadar ilginç Kamuoyunda uzun süre açıklanması tartışılan Atatürk’ün eşi Latife Hanım’ın mektuplarının Türk Tarih Kurumu’nun arşivlerinde ‘aranma’ hikayesinin, içer..
Silahsız Meclis TBMM Başkanı Arınç, ‘Silahsız Meclis, Silahsız Yaşam’ sloganıyla kampanya başlatıyor. Arınç, Meclis açılış konuşmasında silahsızlanmaya değinecek, TBMM duvarlarına afişler ast..
Mahallede vahşet İzmir’in Kadifekale Semtindeki Kosova Mahallesi’nde oturan bir grup, sokak köpeğinin bir kişiyi ısırdığını öne sürerek Konak Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne şikayett..
Irak ve Ortadoğu için geliyor Ürdün Kralı Abdullah, Irak ve Ortadoğu sorununun çözümünde duyduğu endişeleri aktarmak ve Türkiye ile benzer politikayı bundan sonra da devam ettirmek için yarın..
İmam müezzini hastanelik etti Rize’de Yeni Orta Cami’nin imamı 38 yaşındaki İrfan Şafak ile aynı camide müezzinlik yapan 34 yaşındaki Abdulkerim Serdar arasında, önceki gece yatsı namazından ..
Yer değiştirmeye itiraz edene hayat hakkı tanımam İstanbul’da Erol Çakır Öğretmenevi’nde ilköğretim müdürleri için yapılan toplantıya katılan Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, 5 yıl süresi d..
Orduevi önünde ‘retçi’ eylemi Kendilerini Türkiyeli Vicdani Retçiler olarak tanıtan, yaklaşık 40 kişilik topluluk, dün Harbiye Orduevi’nin karşısında, ‘2’inci Geleneksel Vicdani ve Total Retç..
Ormanlar cayır cayır Çanakkale merkezine bağlı Saraycık Köyü yakınında çıkan orman yangını, Türk Hava Kurumu’na ait yangın söndürme uçaklarının müdahalesiyle söndürüldü. Balıkesir’in Kepsut İ..
Bürosunda ölü bulundu Ceza avukatı Macit Acar, dün sabaha karşı Kadıköy’deki bürosunda kafasına tek el ateş edilmiş olarak bulundu. Kamuoyunda Finansbank Kazasker Şubesi’ndeki iki soyguncunun..
Polis engellemeliydi Başbakan Erdoğan, Ambrosetti Forumu’ndaki konuşmasında, ‘Bütün dinlerde fanatizm vardır. Bunların hepsini yobazlık sayarız’ dedi. Erdoğan, Türkiye’ye dönerken uçakta, geç..
« 1 2 3 4 5 6 7 8