24 Eylül 2005 Cumartesi Günü Haberleri

24 Eylül 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Para zenginlere gidiyor Forbes dergisi her yıl olduğu gibi bu yıl da ABD'nin en zengin 400 kişisini belirledi. Forbes 400 zengin listesinin 24. yılında son üç yıldır sıralamadakilerin serveti..
Soyguncu polis ateşiyle öldü Eminönü'ndeki bir banka şubesini soymak isteyen bir kişi polisin açtığı ateş sonucu öldü. Olayın ardından yapılan incelemede, soyguncunun üzerindeki bomba düzeneğ..
Mayın tuzağı: Bir şehit, beş yaralı Siirt'ten Pervari yönüne giden askeri konvoydaki araçlardan biri Kuyucak Köyü yakınlarında PKK'nın yola döşediği mayının üzerinden geçerken şiddetli bir pa..
Ata, eroin ile esrar da almış Annesi Semra Yücel'le bir özel televizyonda katıldığı 'Gelinim Olur musun?' programıyla tanınan ve Adana'da kaldığı otel odasında ölü bulunan 24 yaşındaki Ata Tü..
Başbakanlığa cemevi davası Cemevlerine ibadethane statüsü verilmesi, ibadet için genel bütçeden pay ayrılması ve Diyanet İşleri bünyesinde Alevi inanç önderlerine kadro tahsis edilmesi talepl..
Hadley'den sürpriz ziyaret ABD Başkanı George Bush'un Ulusal Güvenlik Danışmanı Steven Hadley, bugün, resmi temaslarının ardından Sincan Gençlik Merkezi'ne giderek Türk gençleriyle sohbet ede..
Danıştay'a 4 üye atandı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Danıştay'da boş bulunan üyeliklere Balıkesir Valisi Atıl Uzelgün, eski Türkiye Kalkınma Bankası Genel Müdürü Taci Bayhan...
Assos'ta acı bir kayıp Yaklaşık 22 yıldır Assos kazılarını yöneten Prof. Dr. Ümit Serdaroğlu öldü. Serdaroğlu dün Çapa Tıp Fakültesi'nde hayatını yitirdi.
Alican'ın kalbini kök hücre onardı Kalp kası hastası olan ve en fazla iki yıl ömür biçilen yedi yaşındaki Alican Özçelik, dünyada ve Türkiye'de ilk kez bir çocuğa uygulandığı belirtilen kök h..
'Cep'teki kayıt ele verdi Söke ilçesinde geçen şubat 65 yaşındaki Haşim Yaşar'ı öldürdüğü, ikinci elde satılan cep telefonundaki ses kaydıyla ortaya çıkan 45 yaşındaki Rıfat K. tutuklanarak c..
Dikkat, sanat çıkabilir Güncel sanat, gezmeyi sevdi. Bu yıl ikincisi düzenlenen 'Yaya Sergileri' kapsamında 20 sanatçı ve mimar, Karaköy-Tünel hattı boyunca eserlerini sergiliyor.
Suni Down sendromu Down sendromu gibi genetik hastalıkların tedavisinde dönüm noktası... Bilim adamları insan kromozomu verdikleri kobaylarda Down sendromu yarattı.
Türkler uyardı İsveçliler dinledi Türkiye'de üç tekstil işçisinin, kot ağartmak için kullanılan kumun akciğerlerine zarar vermesi üzerine öldüğüne ilişkin Türk bilim adamlarının araştırması ü..
Türk kadını, ilk işin zayıflamak! Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) açıklamasından, Türk kadınlarına kilo uyarısı çıktı. Türkiye'de yaşayan 30 yaş üzeri kadınların yüzde 75'ten fazlasının aşırı ..
Büyük kaçışta dram ABD'nin Teksas ve Louisiana eyaletlerinde Rita kasırgasından kaçış, havalimanları ve otoyolları kilitlerken, yaşlıları taşıyan bir otobüsün yanması sonucu 24 kişi öldü.
Naomi, genç kızların koruyucusu Ünlü Britanyalı manken Naomi Campbell, Kolombiya'daki kadın ticaretine karşı kampanya başlattı. Bu hafta sonu Kolombiya'ya ulaşacak olan Campbell, kampanya içi..
« 1 2 3 4 5 6 7