15 Eylül 2005 Perşembe Günü Haberleri

15 Eylül 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan’a suikastı engelleyen şoför Başbakan Tayyip Erdoğan’a suikast girişiminin, Seyitömer Linyit İşletmeleri’nde şoför olarak çalışan 50 yaşındaki 4 çocuk babası Mehmet Ali Gökpınar’ın Erd..
Ne kadar bağış o kadar eğitim İstanbul Gazi İlköğretim Okulu’nda aileleri bağış yapmayan öğrencilerin bir sınıfta toplandığı iddia edildi. Sürgün sınıfına yerleştirilen öğrencinin babası Özca..
Sonera, Turkcell’de SPK’ya bastırıyor Çukurova'nın Alfa operasyonu ile Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) ağustos ayında başvuran Sonera Holding, SPK’nın çağrı muafiyeti ile ilgili açıklamasını..
Otogaza yüzde 5.1 LPG’ye yüzde 6.2 zam Otogaz ve LPG’nin rafineri çıkış fiyatları artırıldı. Yapılan ayarlamanın ardından satış fiyatlarının, LPG’de yüzde 6.2, otogazda ise yüzde 5.1 civarınd..
Vakıfbank kasımda yüzde 21.89’unu halka açacak Prosedür gereği kasım ayı sonuna halka açılması öngörülen Vakıfbank’ın halka açıklık oranı yüzde 21.89 olarak belirlendi. Edinilen bilgiye göre ..
İş Bankası: Evcil’den bize ödeme teklifi gelmedi Türkiye İş Bankası, Erol Evcil’in Hürriyet’e yer alan röportajındaki ‘19 trilyonluk Türkbank borcumu ödemeye hazırım’ sözleri üzerine bir açık..
Topbaş: Servis zamlarını geri alacağız İstanbul'da öğrenci servis ücretlerine uygulanan yüzde 17’lik zam geri alınıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, UKOME (Ulaşım Koordinasyon Me..
Rapor Uzan’ı hapisten kurtaramadı El konulan İmar Bankası’nı zarara uğrattıkları gerekçesiyle yargılanan sanıklardan prostat kanseri olduğu için özel hastanelerde tedavi görmek isteyen Bahatt..
ASKİ’de kadına prostat testi, erkeğe kürtaj Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, basın toplantısı düzenleyerek ASKİ’de (Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi) geniş çaplı bir araşt..
Harvey Nichols, ‘metrekarede 7 bin dolar kazanmaya’ geliyor Dünyanın en seçkin giyim markalarından İngiliz Harvey Nichols, kendi ülkesi dışındaki 5’inci mağazasını İstanbul Levent’teki Kanyon..
Peugeot 206 Sedan haziranda geliyor Peugeot’nun küçük sınıftaki başarılı modeli 206’nın Sedan versiyonu Frankfurt’ta tanıtıldı. 206 ürün gamının 5’inci versiyonu olan Sedan’ın Nisan ayında ta..
Ford: İnanılmazı başardınız Ford Avrupa Başkanı John Flemming, Ford Otosan fabrikasının üretimini 5 yılda 10 kat artırıp 250 bin adede ulaştıklarını belirterek ‘Bu inanılmaz başarı sayesinde ..
Bırakın yabancının ayağı alışsın Türkiye'de sermaye birikiminin yeterli olmadığını belirten Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, yabancı sermayeye karşı olanları eleştirerek, ‘Daha iyi büyüme ve kal..
Global’le yolunu ayırdı ABD eski Başkanı Bill Clinton’ın Türkiye’yi ziyareti sırasında Q Jazz Bar’da çekilen fotoğrafı ile dikkatleri üzerine çeken Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi..
IMF: Tüpraş’ta sizi kutlarız Tüpraş’ın yüzde 51’lik hissesinin, bekleninin üzerinde bir fiyatla satılması IMF’yi de memnun etti. IMF heyeti, Ankara’da ziyaret ettikleri ÖİB Başkanı Metin Kilc..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Sunset'in yeni yüzü Canadas Mayo firması Sunset, 2006 çekimleri için Esther Canadas ile anlaştı.İtalya'da geçen kat..
Teklifler gelecek ‘Kadın İsterse’ adlı dizinin önceki gün Ata Stüdyoları’ndaki çekimlerine katılan Hülya Avşar, suskunluğunu bozarak şunları söyledi: Avşar: Yeni hayatıma başladım Boşanm..
Vücut Gökhan’ın yatak anne-babanın Gamze Özçelik’in avukatları, Gökhan Demirkol’un serbest bırakılmasına itiraz etmek için, Kadıköy Cumhuriyet savcısı Ali Doğan’a başvurdular. Başvuruya gerek..
« 1 2 3 4 5 6 7 8