30 Ekim 2005 Pazar Günü Haberleri

30 Ekim 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Başbakan'dan dayak sorununa ilginç formül Başbakan Tayyip Erdoğan'un, Malatya çocuk yuvasındaki bakıcı işkencesi skandalına kız ve erkek çocukları ayırarak 'çözüm' üretmesi tepki çekti.
Zeki Sezer: Kayırmacılık Yuva skandalına tepkiler sürerken DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, "Malatya'daki yuva, AKP'nin kadrolaşma hareketinden en ağır biçimde nasibini almıştır&quo..
Yuva rezaleti ABD basınında Malatya'da Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağlı yetiştirme yurdunda küçük çocuklara yapılan işkence görüntülerinin yayımlanması, Amerikan basınında d..
Cumhuriyet coşkusu her yerde Akdeniz ve Ege'de kutlamalar, açık ve güneşli bir havada yapıldı. Antalya'da resmi kutlamalar Cumhuriyet Meydanı'ndan Konyaaltı Caddesi'ne alındı.
Karşılıklı böbrek nakli hayat verdi İki kişi böbreklerini 'çapraz nakille' birbirlerinin eşlerine verdi. İki ailenin de acısı sona erdi. Mehmet Karataş, 16 yıl önce böbreğinden rahatsızlan..
Bu gece Kadir Gecesi Diyanet İşleri Başkanı Prof. Ali Bardakoğlu, "Kadir Gecesi, Kuran'ın övdüğü, esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbel..
Rumlar köpek çalıyor! Kıbrıs'ta iki kesim arasında yeni sorun... Av sezonunun başlamasıyla birlikte Kıbrıslı Rumlar eğitilmiş Türk köpeklerine göz dikti! Kıbrıslı Türklerin de içinde bulunduğ..
Charles: Ölünce takdir etseler... Britanya Veliaht Prensi Charles, "Umarım İngiliz halkı, hiç olmazsa ölümümden sonra İngiliz toplum hayatı için yaptıklarımı daha çok takdir eder&..
Bayramdan önce soğuk Hava daha da soğuyacak. Sıcaklık İstanbul ve İzmir'de 9, Ankara'da 2 dereceye düşecek. İstanbul Valiliği kenti salı gününe kadar etkileyecek olan soğuk, yağış ve...
Sayısal Loto''da altı bilen yok Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen çıkmadı. 1 milyon 59 bin 832 YTL 77 YKr haftaya devredildi.
Tiyatro, arındırır mı? Yaşamın tutarsızlıklarına, zorluklarına, insanı yiyip bitiren her türlü kirliliğine nasıl karşı durabiliriz? Psikologlarla ya da vitaminlerle filan olmuyor bu iş.
Maya dilinde ilk film yolda ABD'li oyuncu ve yönetmen Mel Gibson, Maya dilinde bir film çekmeye hazırlanıyor. 'İsa'nın Çilesi' filmiyle sansasyon yaratan Gibson, son filmi 'Apocalypto'nun tam..
« 1 2 3 4