21 Ekim 2005 Cuma Günü Haberleri

21 Ekim 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bakanın şiddete yaklaşımı 'insani' Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, Meclis'te Zihinsel Engellilik ve Psikiyatride İnsan Hakları Kuruluşu'nun (MDRI) Türkiye'ye ilişkin raporu nedeniyle zor anlar ..
'Tarama'da ilk adım Türkiye ile Avrupa Birliği arasında yürütülecek müzakerelerin ilk adımı olan tarama süreci, dün Brüksel'de 'bilim ve araştırma' başlığıyla başladı.
Patrik: Sıfatım ekümenik Fener Rum Patriği Bartholomeos, hükümetle diyalog eksikliği yaşadıklarını, gayrimenkul edinme haklarının bulunmadığını, ekümenik sıfatını kullanamadıklarını belirtere..
Çin hazinesini buldu! İlk Çin imparatoru, devlet hazinesiyle gömülmüş. 'Qin'in açılmamış mozolesini inceleyen arkeologlar, içeride çok miktarda para olabileceğini açıkladı.
340 milyon dolar bir kişiye Amerikan piyango tarihinin ikinci en yüksek ikramiyesi olan 340 milyon dolar (yaklaşık 468 milyon YTL), Oregon'lu bir talihliye gitti.
İşte beklenen 'Pirelli' İtalyan şirketi Pirelli'nin kasım ayında dağıtılacak 2006 takvimi, basına sızdı.
Jackson bu kez jüri Çocuklara cinsel taciz suçlamalarından aklanan Michael Jackson, davadan dört ay sonra mahkemeye bu kez jüri üyesi olarak çağrıldı.
Belçikalılar 'boşanıyor' Belçika İstatistik Kurumu (INS), ülkede boşanma oranının yüzde 70'le rekor düzeye çıktığını açıkladı. 2004 yılında 43 bin 326 çift evlenirken 31 bin 418 çift boşandı.
« 1 2 3 4 5 6