3 Aralık 2005 Cumartesi Günü Haberleri

3 Aralık 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Mezardaki emekliler' takibe alındı Emekli Sandığı, öldüğü halde yakınları tarafından maaşları alınan 'mezardaki emekliler'in peşine düştü. Kurum sicilinde 70 yaşın üzerinde görünen emekliler..
Özelleştirmede 'Haberim yoktu' bahanesi olmaz Başbakanlık Yüksek Denetleme Kurulu (YDK), özelleştirme uygulamalarında 'tereddüt yaratacak' şekilde hareket edilmemesini istedi.Hazine, 7 milyar..
Şirketler, 'arkadaş hattı' işletebilecek Türk Telekom'un (TT) tekelinde olan bilinmeyen numaralar servisi özel sektöre açılacak. TT'nin bugüne kadar kullandığı 118 numarasının kaldırılması pl..
Genç aileler küçük otomobile yaradı Ford Otosan Genel Müdürü Turgay Durak, yeni Fiesta ve Fusion'ın tanıtım toplantısında, "Türkiye'nin demografik yapısındaki değişiklik, genç ailelerin ortay..
Dünya Bankası desteğini 2.1 milyar dolar artırdı Dünya Bankası Direktörü Vorkink, 'mükemmel ekonomik gelişmenin bir yansıması olarak', kredi miktarının 6.6 milyar dolara çıkartılacağını açıkl..
Borsayı beş haftada yüzde 25 zıplattılar Lokomotiflerin hızlı yükselişleriyle borsa, tarihi rekorlarını kırarken hisse senetlerinin son beş haftalık ortalama değer artışı yüzde 25 oldu. Endek..
Doğru bildiğimiz yanlışlar listesi "Katılım göstermek", "kendine iyi bak'', "müjdeli haber'', "olumsuz tepki'', "panik yapmak'', "Türk müziği'', "yanlış olduğunu savunmak'', "bekleme yapmak",..
İki cinayetin de silahı aynı Birbiri ardına yaşanan cinayet olaylarına her gün bir yenisi ekleniyor. Kartal Uğur Mumcu Mahallesi O-2 Otoyol kenarında bir ay arayla bulunan iki ayrı yanmış kad..
5 parmak komutla çalışıyor Avrupalı bilim adamları 3.5 yıllık bir çaba sonucunda dünyanın ilk "komut alan robot elini" geliştirmeyi başardı... İtalyan biyotıp robot uzmanı Paolo Dario'nun baş..
Okul servisi bir 'gül' ezdi Çantası, binmek istediği okul servisinin tamponuna takıldığı için ezilen altı yaşındaki Emircan Gül, hayatını kaybetti. Kocaeli'nin Acısu beldesinde önceki gün sab..
Hülya Avşar ile Bayülgen 'marka' konusunda kapıştı Hülya Avşar ve Okan Bayülgen Çırağan Sarayı'nda düzenlenen "Marka 2005 Konferansı'nda" "Marka DNA'ya İşlerse" adlı ortak bir sunum gerçekleş..
Türbülansa giren uçakta 10 yaralı Düsseldorf-İstanbul seferini yapan THY uçağı, inişe geçtiği sırada türbülansa girdi. Sarsıntının etkisiyle biri bebek altı yolcu ile dört personel yaralandı...
'Hızır'ın pili bitti! Kalp krizi geçiren Ertan Özkaya'yı taşıyan ambulanstaki elektroşok cihazının pili bitince, yenisi çağrıldı. Fakat Özkaya'nın ömrü, 45 dakika sonra gelen bu ambulansı gör..
Kiloları kaşıkla verip kepçeyle almaya son Her rejim sonrası tekrar alınan kilolar tarih oluyor. İştah kontrol hormonu leptin'in vücuda enjekte edilmesi sayesinde beyinden açlık alarmı gelmey..
« 1 2 3 4 5 6