28 Aralık 2005 Çarşamba Günü Haberleri

28 Aralık 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Celal Doğan'dan 'adaylık' sinyali Doğan, kulüplerin ortak kararı ile federasyon başkanlığına adaylığı düşüneceğini söyledi. Futbol Federasyonu Genel Kurulu için geri sayım sürerken Gazianteps..
Utah Jazz'ın ilacı Memo NBA'de Mehmet Okur'un takımı Utah Jazz, sahasında Memphis Grizzlies'ı uzatmalarda 105-102 devirmeyi başardı. Karşılaşmaya ilk beşte başlayan milli basketbolcumuz, 35
Mustafa Denizli dönüyor mu? İran'ın Pas takımıyla sözleşmesi sona eren başarılı teknik direktör Mustafa Denizli takımdan ayrılıp ayrılmama konusunda kararını 3 Ocak'ta verecek.... Türk futbol..
Sınıfta kaldı Sarı-kırmızılı takım, Daçka'ya mağlup olarak taraftarını üzdü. İlk yarıyı 48-47 önde kapatan Cimbom'da 26 sayı atan Dixon sonucu değiştiremedi. G.Saray, D.Şafaka'ya 82-77 yenile..
Konsensüs sağlanmalı Bursa Başkanı, federasyon eski yöneticisi Levent Kızıl'ın kongre analizi: "Kavga gereksiz. Güçlü ve tek bir liste çıkmalı. Sporun içinden bir yönetim olmalı". Türk futbol..
Tigana'nın kuralsız prensi Tigana, raporunda Ahmed Hassan'ı 'kilit oyuncu' olarak gösterdi. Yönetim de Mısırlı'dan çok memnun. Beşiktaş teknik direktörü Jean Tigana'nın yönetime verdiği devre..
Cimbom'da en Çek-içi gün Cimbom'da futbolculara verilen çeklerin ödeme günü bugün. Çekler ödenirse eleştiriler kesilecek. Ödenmezse Canaydın'ın bileti kesilecek . Galatasaray'da dananın kuyru..
Dürüst tedirgin, Kozak ısınıyor, Canaydın bekliyor G.Saray'ın Mart'taki seçiminde ismi başkan adaylığı için geçenlerden Ali Dürüst ve Hayri Kozak iyi bir liste oluşturma çabasında. Ancak bu i..
Pamuk eller cebe G.Saray, maddi sıkıntıyı "Polat Formülü"yle gidermeyi düşünüyor. Adnan Polat'ın önerisine göre, gönüllü 100 kişi 100'er bin dolar verecek, açık biraz olsun kapatılacak. Her k..
Mısır ile ticaret anlaşması imzalandı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer Kahire ziyaretinin ikinci gününde Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek ile görüştü. İkili görüşmenin ardından heyetler aras..
Arınç, 7 milletvekilini Nobel'e aday gösterdi Meclis Başkanı Bülent Arınç, Irak, Afganistan, Pakistan ve Güneydoğu Asya'daki doğal felaketlerde insani yardım ve çalışmalarda bizzat görev yapa..
Kapıkule polemiği Meclis'teki bütçe görüşmelerinde Kapıkule'deki rüşvet operasyonu da tartışıldı. Baykal, isim vermeden Hanefi Avcı'yı övdü. Gizli telefon kayıtlarından 'rüşvet' pazarlığını a..
Unakıtan kavgası Başbakan Erdoğan, Bütçe'nin son görüşmesinde, CHP lideri Baykal'ın özür dileyip istifa etmesini istediği Maliye Bakanı Unakıtan'ı savundu: Belden aşağıya vurma. Siyaset ahlak..
« 1 2 3 4 5 6