24 Aralık 2005 Cumartesi Günü Haberleri

24 Aralık 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Mühendisin mutlu günü DENİZLİ'DE Makine Mühendisleri Odası'nın kuruluşunun 51'nci, şube kuruluşunun 11'nci yıldönümü birlikte kutlandı. Karahayıt Colossae Otel'de düzenlenen yemeğe çok sayıda..
CHP Ödemiş'te mahkemelik ÖDEMİŞ'TE 7 ay önce yapılan CHP'nin delege seçimleri mahkemelik oldu. Hile karıştırıldığı iddiaları üzerine Cumhuriyet Başsavcılığı'na yapılan suç duyurusu haklı bulu..
Bodrum'un su sorunu 3 yıl içinde bitiyor Herbiri birbirinden gözde turizm merkezlerini barındıran Bodrum Yarımadası'nın, 40 yıldır süregelen içme ve kullanma suyu sorunu, nihayet çözüme kavuş..
Evsiz vatandaşa polis şefkati Hava sıcaklığının geceleri sıfırın altına düşmesi nedeniyle, sokaklarda yaşayan iki kişinin donarak ölmesi üzerine, İzmir polisi, geceleri evsizler ile tiner bağ..
Turistlerin gözdesi ormancının kahvesi Meşhur 'Ormancı' türküsüne konu olan Muğla Çalbükü Köyü'ndeki Belen Kahvesi, son dönemde yoğun turist ilgisiyle dikkat çekiyor. Kahveyi ziyaret eden Muğ..
Sağlığına kavuşunca bilgisayar bağışladı Manisa'nın Alaşehir İlçesi'nde faaliyet gösteren Köylüm Süt Ürünleri Sanayi Ticaret A.Ş'nin İstanbul Avrupa Yakası Ana Bayiliği'ni yapan işadamı Cem B..
Giray'ın başarısı İZMİR Ekonomi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve AB Bölümü 4. Sınıf öğrencisi Selim Giray, Fransız Kültür Merkezi ile Uluslararası İş Fransızcasını Geliştirme Derneği (A..
Gurur dolu 40 yıl İzmir Lions Kulübü'nün 40'ıncı yılı Princess Otel'de baloyla kutlandı. Genel Yönetmen Nurgül Özkaplan, kulüp yöneticileri, üyeler ve seçkin isimler bir araya geldi. Gecenin ..
Cem Boyner'den yakındaki uzak uzaktaki yakın ÜNLÜ işadamı Cem Boyner'in "Yakındaki Uzak/Uzaktaki Yakın" adını verdiği fotoğraf sergisi bugünden itibaren İzmirli sanatseverlerin beğenisine sun..
Gavur İzmir protestosu Aanavatan Partisi Konak İlçe Başkanlığı, Başbakan Erdoğan'ın 'Gavur İzmir' imasını protesto etmek için parti binasının önüne pankart ve Türk Bayrağı astı. İlçe Başkanı ..
Denizli'de 112 Acil'in derdi asılsız ihbarlar Günde ortalama 3 bin telefon geliyor. Bunların sadece 30'u gerçek çıkıyorEğitime hayırsever desteği
Plajdaki kafeteryaya yargıdan engel çıktı Turistik Kuşadası'nın merkezindeki plajların işletmesi kiraya verildi. Sahil şeridine çeşitli tesisler yapıldı. Ancak uygulama yargıya takıldıValilik..
Azeri uçağı düştü, 23 kişi öldü Azerbaycan Havayolları'na (AZAL) ait, içinde 23 kişi bulunan bir yolcu uçağının dün gece Kazakistan'ın Hazar Denizi kıyısındaki Aktav kentine gitmek üzere başk..
Enis Batur beraat etti "Elma" adlı kitabının kapağı ve iç sayfalarında yer alan resimlerin müstehcen olduğu gerekçesiyle yargılanan yazar Enis Batur ve yayıncı İrfan Sancı, daha önce verilen ..
'Tiyatromun yaşaması için yardım gerekli' Yıldız Kenter: Devletten aldığımız yardım çok küçük bir miktar. Hadi onu da almayalım diyoruz, ama onsuz da yapacak halimiz yok840 kamu binası güçlen..
İstanbul'un Tate Modern'i Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk enerji santralı olan Silahtarağa Elektrik Santralı, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nce Santral İstanbul adı altında çağdaş sanat müzesine ..
Başakların eğitim ve gelişim yılı Kariyerinize ilişkin kendinizi daha fazla sorgulamaya başlayabilirsiniz. Belki ciddi kararlar için daha fazla beklemeniz gerekebilir. Ancak 2006'da eğitim al..
Azerbaycan'da yolcu uçağı düştü Kaybolduğu belirtilen Azerbaycan havayollarına ait yolcu uçağının düştüğü bildirildi.. Rusya'nın RIA haber ajansı, Azerbaycan yetkililerine dayanarak, 18 yolcu..
« 1 2 3 4 5 6