23 Aralık 2005 Cuma Günü Haberleri

23 Aralık 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İzmir solun kalesi değil Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İzmir'de teşkilat toplantında sarfettiği sözlerin "Gavur İzmir" iması yapıyor eleştirilerinin ardından, bunu "İzmir'in sosyal demokra..
Otistik çocuklar tiyatroyla sevindi İZMİR'İN Karşıyaka Belediye Tiyatrosu, Menemen'deki otistik çocuklar için sahneye çıktı. Grup, Sabahat Akşiray Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi'nde, aynı gü..
Soğuktan korunmak için AVRUPA Acil Tıp Birliği Başkan Vekili Uzman Dr. Ülkümen Rodoplu; yaşlılar, bebekler ve hastaların soğuğa daha az dirençli olduğunu belirterek, basit önlemlerle soğuktan..
Esnafın seçimi var İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (İESOB) 25 Aralık Pazar günü sandığa gidecek.Bal-Göç'e yeni bir başkan
Sekiz ayda çelik villa EGE-KOOP, Villakent-Bahçekent alanına çelikten 150 ev yapacak. Genel Başkanı Hüseyin Aslan, binaların 8 ay gibi kısa sürede teslim edileceğini söyledi. "Ödeme planların..
Beyazeşyacılar diken üstünde Güvenlik kamerası, alarm sistemi, çelik kilit etkisiz kalıyor. Hırsızlar, vitrinleri taşla kırıp kaşla göz arasında ne varsa alıp götürüyorMetro kazısı korkuttu
Başkent'te İzmir rüzgarı İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentin tanıtımı, cazibe merkezi haline gelmesi ve lobi çalışmaları için tanıtım atağını sürdürüyor. Başkan Aziz Kocaoğlu, İstanbul'dan so..
Erkeklerin yüzde 81'i armağan özürlüsü ALMAN Bildwoche dergisinin yaptırdığı bir araştırma, erkeklerin armağan almakta ve vermekte büyük sıkıntı yaşadığını ortaya koydu. Erkeklerin yüzde 81'i..
İran da koyun kopyaladı! Nükleer programıyla son aylarda adından defalarca söz ettiren İran, önemli bir gelişmeye daha imza atıyor. İran İslam Cumhuriyeti'nde iki ay içinde iki kopya koyunun ..
Kadınlar iyi dans edeni seçiyor ABD'DE yapılan bir araştırma, iyi dans eden erkeklerin kadınlar tarafından bilinçdışı olarak "iyi genlere sahip" şeklinde algılandığını ortaya koydu. Bu da Dar..
Ağlayan bebeğini koltuğa atıp öldürdü Mezarlıkta sepet içinde cesedi bulunan 2 aylık bebeğin, ağlamasına kızan alkollü annesinin koltuğa fırlattığı için öldüğü ortaya çıktıHakkâri'nin tek cer..
Aslanlar zor koşulları başarıya dönüştürecek 2006'da burcunuzda ilerlemekte olan Satürn ayaklarınızı yere daha sağlam basacağınızı ve kişisel konularda daha ciddi davranacağınızı gösteriyor. ..
« 1 2 3 4 5 6