22 Aralık 2005 Perşembe Günü Haberleri

22 Aralık 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cinsel sorunlar kalbin habercisi 55 yaş ve üstü erkekler arasında yapılan araştırma, iktidarsızlığın kalp hastalığının belirtilerinden biri olduğuna ilişkin yeni kanıtlar ortaya koydu.
Dekolte hasta eder! Uzmanlar, kış günü 'İbiza'daymışçasına' göbeği açıkta bırakan üstler ve sırtı açık elbiselerle dolaşan kızları uyardı...
Goriller de menopozda Jenny, Shamba, Timbo, Beta ve Elaine, hepsi de goril ama onların milyonlarca kadınla ortak bir yönü var: Menopozdalar.
Yay 2006 yılında gerçek aşkı bulacak Pek çoğunuz birkaç yıldır büyük değişimler yaşıyorsunuz. Bu, sizin için zor ve uzun bir yolculuk oldu.
Darwin'in zaferi ABD'de okullarda evrim teorisine alternatif olarak 'akıllı tasarım'ı okutmak isteyen Bush yönetimi, Pennsylvania eyaletinde yargıdan darbe yedi. Bölge yargıcı John Jones'un ..
New York'taki grevin bir günü 1 milyon dolar Amerikan mahkemesi, Noel öncesi New York'luları yaya bırakan Ulaşım İşçileri Sendikası'na...
Geleceğe mesajlar İnternette bir site, 'gelecekte almak üzere kendisine elektronik posta göndermek' isteyenlerin bu talebine yanıt veriyor.
Bush 'yargılanacak' Arap dünyası, ABD Başkanı George Bush, İsrail Başbakanı Ariel Şaron ve İngiltere Başbakanı Tony Blair'i, savaş suçu işledikleri gerekçesiyle "sembolik" olarak yargılayacak..
'Gözaltında dayak yedim' Irak'ın devrik lideri Saddam Hüseyin, 7 yardımcısıyla birlikte Duceil katliamıyla ilgili yargılandığı davanın dünkü duruşmasında, gözaltındayken Amerikan askerlerinin..
İş kazası Yirmi küsür yıldır Türkiye Kupası'na hasret yaşayan Fenerbahçe, dün akşam gördük ki bu sene de kupadaki işleri fazla ciddiye almıyor nedense...At yarışları
Normal Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir. Aslında Fenerbahçe oynadığı son iki maçta dokuz gol attı ama, bir o kadar da pozisyon verdi. Buna rağmen toplam iki gol yemişti. Yedi tanesini ..
Durgun Memo NBA'de Utah Jazz takımında forma giyen milli pivotumuz Mehmet Okur, takımının rakip sahada Cleveland Cavaliers'a 110 - 85 kaybettiği maçta vasat bir oyun sergiledi. Memo, ilk beş ..
Aylin'in rüyası gerçek oldu Alman 17 Yaşaltı Bayan Milli Takımı'nın yıldız ismi Aylin Yaren, Türk Milli Takımı'ndan da davet almanın gururunu yaşıyor.Eczacıbaşı kayıp: 3-0
Fener kayıtsız kalmadı Sarı - lacivertli kulübün Futbol Federasyonu seçimleri öncesi Hasan Doğan'ın içinde yer alacağı bir oluşuma sıcak bakmadığı iddia edildiÜlker nakavt oldu: 69-85
Artçılar sürüyor Fenerbahçe, İlhan Cavcav hakkında "yayın yoluyla hakaret" suçlamasıyla Kadıköy Adliyesi'ne suç duyurusunda bulundu. Gençlerbirliği Başkanı ayrıca Profesyonel Futbol Disiplin ..
DHL, lojistik firması Exel'i satın aldı DHL'in bağlı bulunduğu grup, Deutsche Post World Net'in, İngiliz lojistik firması Exel'i satın alma sürecinin tamamlandığı bildirildi.
Prim günü kademeli artacak Çalışma Bakanı Murat Başesgioğlu, Sosyal Güvenlik Reformu'nda SSK'lıların 7 bin olan prim ödeme gün sayısının Bağ - Kur ve Emekli Sandığı iştirakçileri ile eşitlenm..
SSK'dan emekliye TÜFE açıklaması Sosyal Sigortalar Kurumu (SSK) Başkanlığı'ndan, 'emeklilerin TÜFE farklarının ödenmediği' yolundaki haberler üzerine yapılan açıklamada, yargı sürecinin takip..
'Çekler gibi olsaydık yatırım 315 milyon doları aşardı...' Yeni model, motor ve kapasite artırımı için 315 milyon dolar yatırım yapacak olan Ford Otosan'ın Genel Müdürü Durak, 'Çek Cumhuriyet..
Asgari ücret 30 YTL zamlandı: Net 380 YTL Asgari ücret yüzde 8.65 artırıldı. Brüt 488.70 YTL'den 531 YTL'ye çıktı. Asgari ücretin neti ise 30 YTL artarak 350.15 YTL'den 380.46 YTL'ye yükseldi..
Bakanlık yanıtı, AB için kritik adım New York Times gazetesinin dünkü başyazısında, Orhan Pamuk davası değerlendirildi. Türk liderlerin Pamuk aleyhine açılan davayı düşürmesinin umut edildiği..
Kadehte 'İzmir' uzlaşması İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir'in Expo 2015'e adaylığı ile ilgili Sheraton Oteli'nde tanıtım resepsiyonu verdi. "Gâvur İzmir" tartışması burada da sürdü..
AKP'de teklif krizi AKP Tokat Milletvekili Resul Tosun ve 49 AKP milletvekilinin, genel seçimlerde tercih sisteminin uygulanması ve liderlerin aday belirlemede etkinliğinin kısıtlanmasına yön..
Baraja 'kırmızı ışık' AKP, CHP, DYP ve ANAP seçim barajının yüzde 10'un altına çekilmesi önerisine karşı çıktı. Erdoğan, "Türkiye'nin menfaatlerine uygun değil" dedi. Öneriye sadece SHP'den d..
'Kubilay'la yanıt 'Gâvur İzmir' tartışmasının ardından CHP, devrim şehidi Kubilay'ı anma törenlerine çıkarma yapacak. Yarınki tören için CHP 13 otobüs kaldıracak. Genel Başkan Baykal ve 20 mi..
Fenerbahçe: 0 Gaziantepspor: 2 Fortis Türkiye Kupası (B) Grubu maçında Fenerbahçe, Gaziantepspor'a Gökhan ve İlhan'ın golleriyle 2-0 yenildi.. İLK YARI 8. dakikada Alex'in ceza yayı üzerinden..
« 1 2 3 4 5 6