12 Aralık 2005 Pazartesi Günü Haberleri

12 Aralık 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Açlık sınırı 727 YTL'ye yükseldi Türkiye Kamu-Sen, kasım ayında açlık sınırının 727.17 YTL'ye, yoksulluk sınırının ise bin 893 YTL'ye ulaştığını açıkladı. Sendikanın araştırma geliştirme merk..
'Stepevi' markasıyla Türk kültürünü Londra'ya taşıdı Step Halı Beyrut ve Viyana'nın ardından şimdi de Londra'yı mesken tuttu. Şirketin yönetim kurulu başkanı Şengör, Türk kültürünün ilgi çekt..
Dubai Kuleleri yargıya takıldı Belediye ile süresiz kira sözleşmesi olan S-P adlı şirketin 'Mahkeme kararı olmadan sözleşme feshedilemez' tezini mahkeme haklı buldu. Belediyenin savunması bek..
Telsim 'temiz kâğıdı'yla satılıyor Bayındırbank, Telsim'in Motorola'ya olan 500 milyon Euro'luk borcunu ödedi. 9 milyon aboneli Telsim, borçlarından arındırılmış olarak 6 yabancı şirketin beğ..
Sanayi geldi Çorlu'nun 5 yıllık suyu kaldı Coca Cola ve Pepsi'nin su üretim üssü haline gelen Çorlu'ya DSİ'den uyarı geldi: "Su rezerviniz 2010'a kadar tükenecek." Belediye Başkanı Ersin: "Bu..
Artık lüks otomobil satın almak rüya değil Kampanyalarla lüks otomobil satın almak rüya olmaktan çıktı. Fiyatları 100 bin Euro'yu bulan lüks otomobil ve lüks 4x4 araçlara düşük taksitlerle sa..
« 1 2 3 4